قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۵۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سردار جلالی:

ایران توطئه های دشمنان را خنثی کرد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل ایران گفت: ایران زیرساخت های قدرتمندی برای مقابله با تهدیدات دشمنان دارد و موفق به شکست توطئه های آنان شده است.

ایران توطئه های دشمنان را خنثی کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل اظهار داشت: ایران زیرساخت های قدرتمندی برای مقابله با حملات سایبری دارد و تمام ادعاهای آمریکا مبنی بر حمله سایبری به ایران در این برهه فقط کذب و ادعاهای پوچ بود.

وی در پاسخ به این سوال که جایگاه ایران در مقابله با تهدیدات در زمینه پدافند غیرعامل کجاست، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با انواع تهدیدات در منطقه روبروست که پدافند غیرعامل باید با آنها مقابله کند. ما در چندین زمینه از جمله نظامی، امنیتی، سایبری و اقتصادی رویارویی مستقیم با آمریکا داریم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل ادامه داد: دشمن به دنبال دستیابی به آن چیزی است که می تواند در این سطوح کسب کند؛ اما اگر بخواهیم جایگاه ایران در مقابله این تهدیدات را بدانیم باید میزان تأثیر آن را بررسی کنیم؛ آیا ما اکنون با مشکل نظامی روبرو شده ایم؟ خیر. آیا با بحران امنیتی روبرو شده ایم؟ خیر. آیا در زمینه سایبری مشکلی داریم؟ خیر. در زمینه اقتصادی نیز از نقطه تعادل عبور کرده ایم و به نقطه فرصت های اقتصادی رسیده ایم.

سردار جلالی بیان کرد: در زمینه سیاسی نیز شاهد چند دستگی در داخل نیستیم بلکه برعکس، این تهدیدات منجر به تقویت وحدت و همبستگی در کشور به ویژه در زمینه مقاومت و دفاع از کشور شد. تمام این تحولات تأکید می کند که جمهوری اسلامی ایران در شکست توطئه های دشمن موفق بوده و توانسته (قدرت) بازدارندگی در برابر دشمن را تحمیل کند.

وی در خاتمه افزود:  ایران زیرساخت های قدرتمندی برای مقابله با تهدیدات دشمنان دارد و موفق به شکست توطئه های آنان شده است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha