قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۵۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لزوم رفع مشکلات گمرکی کاشان

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس از مسؤولان خواست تا به رفع مشکلات گمرکی در کاشان مبادرت ورزند.

لزوم رفع مشکلات گمرکی کاشان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کاشان، سید جواد ساداتی نژاد ظهر امروز در همایش توسعه صادرات در کاشان ضمن اشاره به جایگاه ویژه کاشان در حوزه های مختلف اظهار داشت: کاشان از دیرباز در تولید صنعت  نساجی و فرش ماشینی دستی توانا داشته لذا در این حوزه تحولی شگرف ایجاد کرده است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل ضمن اشاره به وسعت تولید فرش در این منطقه گفت: کاشان دومین قطب تولید فرش ماشینی جهان به شمار می رود و این مهم دستاورد تلاش های مجدانه تولیدکنندگان است درحالی که تحریم های اقتصادی مشکلات زیادی را برای این افراد در حوزه تأمین مواد اولیه و صادرات باوجود آورده است.

وی افزود: علی رغم تمامی مشکلات در این عرصه تولیدکنندگان با تلاش جهادی خود به تولید پرداخته و تولید و صادرات را افزایش دادند که این همه همت آن ها ستودنی و قابل تقدیر است.

ساداتی نژاد با اشاره به هدف نمایشگاه های این حوزه در شهر کاشان تصریح کرد:  رفع موانع صادرات  و  بازار سازی این تولیدات عمده هدف این برپایی ها است، ولی متأسفانه کاشان در حوزه گمرک مشکل دارد و باوجود اقدامات صورت گرفته هنوز گمرک در کاشان به صورت شایسته آغاز به کارنکرده است.

وی ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه ایجاد نمایشگاه بین المللی در کاشان گفت: چندین سال برای ایجاد نمایشگاه بین المللی در کاشان تلاش شد اما به بهانه های مختلف این موضوع به تعویق می افتاد ولی پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته متولی برگزاری نمایشگاه بین المللی فرش ایران به اتاق بازرگانی کاشان واگذار شد که جای امیدواری است در آینده شاهد مشکلات کمتری در این حوزه باشیم.

ساداتی نژاد بابیان اینکه رویداد برپایی نمایشگاه بین المللی فرش باید به کاشان انتقال داده شود، تأکید کرد: امیدواریم مسئولین مربوطه در حوزه برپایی نمایشگاه بین المللی فرش در کاشان حمایت های لازم را  صورت دهند تا این صنعت در جایگاه خود عرضه شود.

همایش توسعه صادرات فرش ماشینی، فرصت ها و چالش ها صبح روز پنج شنبه با حضور مسبلین مربوطه در اتاق بازرگانی کاشان سالن ارباب تفضلی برگزار شد.

انتهای پیام/63107/ج20/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha