قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۴۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

صلح طلب آمریکایی در حمایت از ایران سخنرانی فرماندهی سنتکام را قطع کرد

بنیانگذار گروه صلح کد پینک با قطع سخنرانی فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا (سنتکام)، اظهارات وی درباره ایران را شرم آور دانست و گفت عربستان سعودی بازیگر مخرب منطقه ای است.

صلح طلب آمریکایی در حمایت از ایران سخنرانی فرماندهی سنتکام را قطع کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بنیانگذار گروه صلح کد پینک با قطع سخنرانی فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا (سنتکام)، اظهارات وی درباره ایران را شرم آور دانست و گفت عربستان سعودی بازیگر مخرب منطقه ای است.

مدیا بنجامین روز چهارشنبه به هنگام سخنرانی ژنرال کنث اف مک کنزی، در پشت تریبون قرار گرفت و افزود: آمریکا با خروج از توافق هسته ای ایران که در مذاکره با جامعه بین المللی به دست آمده بود، بحران خود ساخته ای را ایجاد کرد.

وی تاکید کرد: این یک بحران ساختگی است. عربستان سعودی این متحد منطقه ای آمریکا است که یک بازیگر بدخواه است که افراط گرایی و وهابیسم را گسترش داده است.

این فعال صلح و ضد جنگ که خواستار صلح با جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: این متحد آمریکا است که با استفاده از سلاح های آمریکایی، یمن را ویران ساخته است.

بنجامین در حالی که توسط عوامل امنیتی جلسه به بیرون رانده می شد، خطاب به فرماندهی سنتکام گفت: شرم بر تو ای ژنرال.

فرماندهی سنتکام در اظهارات امروز خود گفته بود: به دنبال جنگ با ایران نیستیم اما از آن گریزان هم نخواهیم بود. نقش سنتکام این است که مانع پاسخ نظامی ایران به سیاست کارزار فشار حداکثری دولت آمریکا علیه ایران شود.

مک کنزی ادامه داده بود: یک قدرت جهانی تنها بر یک نقطه، تمرکز راهبردی ندارد. ایران، یکی از اولویت های ما است، اما مهم ترین اولویتمان نیست.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha