قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۴۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پیشرفت پروژه راه خلخال به منجیل مطلوب است

استان ها اردبیلاردبیل__رییس راه و شهرسازی خلخال گفت:پیشرفت پروژه راه اصلی خلخال ،کلور ،درام به منجیل مطلوب بوده و این جاده برابر با برنامه زمان بندی شده پیش می رود.

پیشرفت پروژه راه خلخال به منجیل مطلوب است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فردین مولایی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از این پروژه به افزود: درحال حاضر این پروژه از سمت استان های اردبیل و زنجان درحال اجرا  است .

وی با اشاره به اجرای عملیات سه دستگاه پل خاص در پروژه راه اصلی خلخال- کلور- درام اظهار کرد:  از این سه دستگاه پل یک دستگاه تکمیل شده و در حال حاضر 2 دستگاه دیگر نیز با پیشرفت فیزیکی حدود ۸۵ درصد در حال تکمیل است.

او اظهار کرد: روند اجرایی پروژه ملی راه سازی خلخال- کلور- درام درحال حاضر با حجم خاکبرداری ۴۰۰ هزار مترمکعب، حجم خاک ریزی 100 هزار متر مکعب، تهیه و اجرای مصالح روسازی به حجم ۷۵ هزار متر مکعب و تملک اراضی در حدود ۲ هزار متر مربع در حال اجرا است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خلخال گفت: ۴.۵ کیلومتر از جاده کلور- درام واقع در حوزه استحفاظی استان زنجان به اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل واگذار و  عملیات اجرایی آن از اول مهرماه امسال شروع شده است.

مولایی اظهار داشت: هدف از اجرای این پروژه مهم عاری بودن این مسیر از هرگونه گردنه برف گیر، کاهش فاصله شهرستان خلخال نسبت به مرکز کشور و استان های شمالی، افزایش ظرفیت های شهرستان به لحاظ مسائل اقتصادی، جذب سرمایه گذار و اهداف گردشگری است .

وی با اشاره به تلاش برای آسفالت مسیر هفت کیلومتری زیرسازی شده راه توریستی خلخال به ماسوله در استان گیلان نیز گفت: در صورت مساعد بودن شرایط جوی مسیر آماده سازی شده آسفالت ودر غیر این صورت به سال آینده موکول خواهد شد.

او اضافه کرد: با تکمیل و بهره برداری از این جاده نیز شاهد تاثیر مهم و مثبتی در زمینه های جذب سرمایه گذار و  گردشگر برای شهرستان خلخال و استان اردبیل خواهیم بود.

رئیس اداره راه و شهرسازی خلخال گفت: در حوزه راه های روستایی عملیات اجرایی واریانت روستای گورانسراب، حذف قوس و نقطه حادثه خیز و نیز اجرای عملیات روسازی جاده روستای کهران، تامین اعتبار تهیه نقشه ها و برآوردهای اولیه جهت اجرای سه پروژه راه روستایی مهم و پرجمعیت شامل سوسهاب، مرجین، اندبیل، آقبلاغ، لرد و میانرودان اقدامات لازم صورت گرفته است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha