قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۴۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اخطاریه آنی مدیریت بحران خوزستان در پی تقویت سامانه بارشی

اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان در خصوص تقویت سامانه بارشی اخطاریه فوری صادر کرد.

اخطاریه آنی مدیریت بحران خوزستان در پی تقویت سامانه بارشی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اهواز، اداره کل مدیریت بحران خوزستان در خصوص تقویت سامانه بارشی در بخش هایی از استان خطاب به روسای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران خوزستان و شهرستان ها اخطاریه آنی صادر کرد.

 حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران اظهار کرد: با توجه به هشدار سازمان مدیریت بحران کشور در خصوص تقویت سامانه بارشی از بعدازظهر جمعه، سوم آبان ماه در بخش هایی از کشور از جمله جنوب غرب و دامنه های زاگرس مرکزی، اخطاریه آنی به تمامی فرمانداری های سطح استان و دستگاه های اجرایی صادر شد.

وی  تاکید کرد: سامانه مذکور با بارش برف در ارتفاعات، بارش باران همراه با رعد و برق به ویژه در مناطق جنوبی و وزش باد شدید موقت، بارش تگرگ در مناطق مستعد و کاهش محسوس دما از اوایل هفته آینده (به ویژه در غرب و جنوب غرب) در روزهای شنبه و یکشنبه (۴ و ۵ آبان ۹۸) در استان خوزستان و پیش بینی شرایط مشابه در استان های مجاور خوزستان همراه است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان، آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل ها، بالا آمدن سطح آب رودخانه ها، مه آلود شدن و لغزندگی جاده های کوهستانی را از جمله آثار این بارندگی ها برشمرد و توصیه کرد: مردم هنگام تردد یا توقف در حاشیه مسیل ها، رودخانه ها و مناطق کوهستانی احتیاط کنند و هشدارهای صادره را به منظور پیشگیری از هر گونه حادثه ای جدی بگیرند.

وی همچنین بر آماده باش کامل واحدهای تابعه سطح استان و شهرستان ها و برقراری کشیک شبانه روزی و اطلاع رسانی به شهروندان به ویژه بیماران دارای مشکلات تنفسی و قلبی و عروقی و افراد ساکن در مناطق در معرض خطر وقوع تندباد و گرد و خاک جهت رعایت نکات ایمنی و بهداشتی مانند تردد نداشتن غیرضروری در مواقع شرایط نامساعدجوی و رعایت کامل توصیه های ارائه شده، تاکید کرد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha