قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۴۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پملب موسسه غیرمجاز ارایه دهنده خدمات درمانی در رشت

مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفت: یک موسسه غیر مجاز ارایه دهنده خدمات درمانی لاغری و فیزیوتراپی در رشت پلمب شد.

پملب موسسه غیرمجاز ارایه دهنده خدمات درمانی در رشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، زهره تیموری ، اظهار کرد: یک موسسه غیرمجاز به دلیل داشتن فعالیت بدون مجوزهای لازم و نیز دخالت در امور درمانی توسط فردی غیر پزشک (انجام امور درمانی مرتبط با لاغری و فیزیوتراپی) در رشت تعطیل شد.

وی تصریح کرد: این موسسه غیرمجاز توسط تیم مشترک اعزامی از معاونت درمان و سازمان تعزیرات حکومتی استان مورد بازدید قرار گرفت و به دلیل تخلفات درمانی تعطیل شد.

مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه در این زمینه، پرونده نیز جهت اقدام قانونی به مراجع قضایی ارسال شد، خاطرنشان کرد: لازم است مردم، در هنگام مراجعه به مراکز ارایه دهنده خدمات سلامت، از این موضوع که آیا مرکز دارای مجوزهای قانونی از وزارت بهداشت می باشد اطمینان حاصل کنند.

وی گفت: با توجه به اینکه فعالیت مراکز غیر مجاز و یا افراد فاقد صلاحیت در حیطه درمان موجب تهدید سلامت عمومی خواهد شد، در صورت مشاهده هرگونه تخلف سریعا مراتب را به اداره نظارت بر درمان دانشگاه اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام 

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha