قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۴۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| آسفالت نماز ۲۷ از اولویت های شهرداری منطقه ۸ است

شهردار منطقه ۸ مشهد گفت: اگر تا ۱۵ آبان شرکت توس گستر به تعهداتش عمل نکند، اراضی به شهرداری برمی گردد و ما هم بر اساس اولویت هایمان شروع به کار می کنیم، آسفالت خیابان نماز ۲۷ نیز از اولویت های کاری ما است.

فارس من| آسفالت نماز ۲۷ از اولویت های شهرداری منطقه ۸ است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در سامانه «فارس من» سوژه ای تحت عنوان «آسفالت خیابان نماز 27 مشهد را ترمیم کنید» را به ثبت رسانده و درخواست پیگیری در خصوص این موضوع را داشته اند، در همین خصوص، گفت وگویی با شهردار منطقه ۸ مشهد انجام داد و نظر وی را جویا شد.

قربان علی شیرازی از مشهد گفت: مجموعه زکریا(خیابان نماز ۲۷) تحویل شهرداری نشده و اراضی زکریا تحویل شرکت توس گستر است.

شهردار منطقه ۸ مشهد افزود: شرکت توس گستر نیز شرکتی است که طرف قرارداد با اداره کل راه و شهرسازی است و از سال ۷۷ این اراضی را آماده سازی کردند؛ بعد از آن مجوزاتی صادر شد و تمام مجوزات مربوط به آماده سازی و نگهداری و کارهای عمرانی این شرکت واگذار شد.

وی خاطرنشان کرد: ما به عنوان شهرداری هیچ حدود اختیاراتی برای مداخله نداریم اما به دستور مقام قضایی با اداره کل شهرسازی و شرکت توس گستر مذاکره کردیم و مقرر شد که تا ۱۵ آبان مقدمات تحویل این اراضی به شهرداری مشهد انجام شود.

شهردار منطقه ۸ مشهد تصریح کرد: شرکت توس گستر تا ۱۵ آبان تعهد دارد در چارچوب تعهدات قبلی هر کاری درباره عمران این منطقه که می تواند انجام دهد و اگر موفق نشود ما کارهای باقی مانده را صورت جلسه می کنیم و ادامه کار تحویل شهرداری مشهد می شود.

شیرازی عنوان کرد: ما از لحظه ای که تحویل بگیریم برنامه ریزی می کنیم تا امور باقی مانده را حل کنیم و بر اساس اولویت هایمان شروع به کار می کنیم؛ آسفالت خیابان نماز ۲۷ نیز از اولویت های ما است، زیرا در جریان مشکلات آن جا هستیم و به مردم حق می دهیم.

انتهای پیام/ ۷۰۰۶۸

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha