قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۴۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال

نکونام به نساجی رسید/تقابل دیدنی نفتی های خوزستان با تبریزی ها

تیم فولاد در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال کشور میزبان نساجی است و تیم های نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان به ترتیب رو در روی ماشین سازی و تراکتورسازی تبریز قرار می گیرند.

نکونام به نساجی رسید/تقابل دیدنی نفتی های خوزستان با تبریزی ها

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال کشور فردا، سوم آبان ماه برگزار می شود که نفت مسجدسلیمان میهمان ماشین سازی تبریز است، فولاد از نساجی پذیرایی می کند و نفت آبادان در دیداری خانگی رو در روی تراکتور قرار می گیرد.

ماشین سازی تبریز - نفت مسجدسلیمان

نفتی ها امسال شگفت انگیز بوده اند و کمتر کسی فکر می کرد، تیمی که فصل گذشته به سختی در لیگ ماندگار شد، تا پایان هفته هفتم لیگ نوزدهم با ۱۱ امتیاز، در یک رده بالاتر از استقلال تهران قرار داشته باشد. نفت جایگاه هفتمی لیگ برتر را مدیون تدابیر تارتار نیز بوده است زیرا او توانسته تحول خوبی در خط دفاع و حمله این تیم ایجاد کند.

نفت که با برد برابر شاهین بوشهر به دیدار هفته هشتم برابر ماشین سازی رسیده است، می داند این هفته بازی آسانی در تبریز نخواهد داشت زیرا شاگردان خطیبی هفته گذشته برابر فولاد شکست خورده اند و برای جبران آن نتیجه، رو در روی نفت قرار می گیرند. هر چند که شاگردان تارتار نشان داده اند، تیمی هستند که برابر هیچ حریفی پا پس نخواهند کشید. این بازی می تواند دیدنی و جذاب باشد.

نفت مسجدسلیمان از ساعت ۱۶ روز جمعه میهمان تیم ماشین سازی تبریز است.

فولاد - نساجی

سرخ پوشان اهوازی طی هفته های اخیر تحول خوبی در خط حمله و دفاع داشته اند. این تیم که با عملکرد خوب اش در هفته های اخیر هواداران بیشتری را کنار خود داشته، بسیار امیدوار است با شکست نساجی به سومین برد متوالی دست پیدا کند. فولاد در صورت برد برابر نساجی، اولین پیروزی خانگی خود را با حضور هواداران جشن خواهد گرفت.

نکونام در حالی در هفته هشتم به بازی با نساجی رسیده که فصل گذشته هدایت این تیم را بر عهده داشته است. دیدار با تیم سابق مطمئنا برای نکونام اهمیت دو چندانی دارد و او هرگز نمی خواهد بدون امتیاز از این تقابل خارج شود، البته نساجی نیز به همین اندازه انگیزه دارد. دیدار تیم نکونام و نساجی می تواند یکی از بازی ها دیدنی هفته هشتم باشد. فولاد در حال حاضر با ۱۲ امتیاز رده چهارم را در اختیار دارد.

شاگردان نکونام از ساعت ۱۷ روز جمعه پذیرای تیم نساجی هستند.

نفت آبادان - تراکتور

آبادانی ها نیز امسال در لیگ نوزدهم درخشش داشته اند و آن قدر خوب امتیاز گرفته اند که اکنون با ۱۲ امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به فولاد در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارند.

آن چه نفت را در این مسیر موفق اذیت کرده، مشکلات مالی است. باشگاه نفت آبادان تا پایان هفته هفتم هنوز نتوانسته به اعضای تیم پرداختی داشته باشد، به صورتی که این موضوع بارها واکنش و گله مندی دراگان اسکوچیچ را در برداشته است.

نفت در هفته هشتم باید در یک تقابل نابرابر به مصاف تراکتور متمول برود، البته اگرچه نفت از نظر مالی اصلا شباهتی به تراکتور ندارد ولی انگیزه برد در این تیم همانند تیم تبریزی است. بازی نفت و تراکتور با حضور هواداران آبادانی، مطمئنا جذاب و تماشاگرپسند خواهد بود.

نفت از ساعت ۱۸ روز جمعه در ورزشگاه تختی آبادان از تراکتور پذیرایی می کند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha