قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۴۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اعتمادسازی نقطه کلیدی نتیجه بخشی خدمات الکترونیک شهرداری است

معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: اعتمادسازی نقطه کلیدی به سرانجام رسیدن خدمات الکترونیک شهرداری است.

اعتمادسازی نقطه کلیدی نتیجه بخشی خدمات الکترونیک شهرداری است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محسن رنجبر در قم، با تاکید بر اینکه اعتمادسازی نقطه کلیدی به سرانجام رسیدن خدمات الکترونیک شهرداری است، اظهار کرد: ما در بستری به نام شهر زندگی می کنیم و چاره ای نداریم جز اینکه با هم شهر را ارتقاء دهیم و باید همه تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا از ابزار نوین استفاده کرده و کیفیت ارائه خدمات را ارتقاء دهیم.

معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم اضافه کرد: یکی از نمودهای ارتقاء خدمات استفاده از بسترهای کم هزینه تر، سهل تر و امن تر است که بسترهای الکترونیکی این امکان را فراهم می کند به شرط اینکه استفاده از آن صورت گیرد. اگر مردم بنا به دلایل ذهنی که دارند که مثلا مراجعه حضوری سرعت کار را افزایش می دهد، از این سیستم استفاده نکنند شرایط مختل خواهد شد.

رنجبر با بیان اینکه در دنیای امروز که بخش عمده خدمات الکترونیکی شده و به عنوان مثال اعتماد در حوزه خدمات مالی ایجاد شده و مردم دیگر مراجعه حداقلی به بانک ها دارند نمی توان از دریافت این نوع خدمات الکترونیکی از شهرداری دوری کرد، گفت: در روزهای اول مردم مقاومت زیادی در خصوص پرداخت الکترونیکی هزینه ها در واحدهای تجاری داشتند اما امروز در برابر کاهش این نوع خدمات الکترونیکی واکنش نشان می دهند و قطعا همین رویه در خصوص استفاده از خدمات الکترونیکی شهرداری نیز وجود خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید به شهرداری برای استفاده از خدمات الکترونیکی اعتماد کنند، گفت: شهرداری بستر لازم را فراهم کرده و هرکسی اطلاعات شخصی و ملکی اش کامل باشد تنها شاید ۱۰ دقیقه زمان نیاز داشته باشد تا درخواست مورد نظر خود را ثبت کند.

معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم تصریح کرد: پس از ثبت درخواست وظیفه مدیران شهرداری حساس است؛ ما بستر را ایجاد کردیم و مردم هم از آن استفاده کردند و از این به بعد مساله درون سازمانی می شود و با سامانه ارزیابی عملکرد باید طوری فرآیند درونی شهرداری روان شده باشد که اعتماد مردم و سرعت کار آنها بالا رود.

انتهای پیام/2258

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha