قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۴۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اولین همایش ملی مدرسه فردا در اردبیل برگزار شد

اولین همایش ملی مدرسه فردا در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

اولین همایش ملی مدرسه فردا در اردبیل برگزار شد

  بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در این همایش گفت: در همایشهای علمی باید جامعه هدف مشخص شود تا بتواند خروجی لازم را داشته باشد.
وی ادامه داد: انتظار می رود که مسئولان برگزاری همایشهای علمی، نتایج مقالات علمی ارائه شده را در اختیار مسئولان تصمیم گیر و تصمیم ساز بگذارند.
ندایی با اشاره به اهمیت اصلاح ساختار در آموزش و پرورش تصریح کرد: تغییرات برای کاهش آسیبهای اجتماعی باید از آموزش و پرورش شروع شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با اشاره به اینکه در حوزه آموزش و پرورش نیاز به تصمیم گیری در سطح کلان است، افزود: برای توسعه پایدار در کشور باید در آموزش و پرورش کارهای اساسی انجام شود و این کار با اجرا شدن سند بنیادین آموزش و پرورش محقق شدنی است.
ترحم مصری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در جامعه امروزی شریانهای آموزشی به مراکز دیگری واگذار شده است.
وی ادامه داد: باید فلسفه آموزشی تغییر پیدا کند و باید به دانش آموزان یاد بدهیم که روی محتوا کار کنند.
مصری اضافه کرد: وظیفه ما ارائه و دفاع از روح حقیقت است و ما باید بتوانیم این فضیلت را در دانش آموزان و دانشجویان تقویت کنیم.
عادل زاهد بابلان عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی و دبیر علمی اولین همایش ملی «مدرسه فردا» گفت: جهان مدرسه بزرگی است و خداوند اولین معلم و پیامبران و امامان با واسطه معلمان بعدی بوده اند.
وی با اشاره به اینکه باید خود را با تغییرات فرهنگی و نظم جهانی هماهنگ کنیم، ابراز امیدواری کرد: با شناسایی روند تغییرات و آماده شدن برای آینده، تغییرات را مدیریت کنیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha