قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۴۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل آموزش وپرورش سمنان:

پوشش آموزش دانش آموزان استان سمنان ۱۲درصد از نرم کشوری بالاتر است

شاهرود- مدیرکل آموزش وپرورش سمنان بابیان اینکه این استان ازنظر شاخص های کیفیت آموزش رتبه خوبی دارد، گفت: پوشش آموزش دانش آموزان استان ۱۲ درصد از میانگین کشوری بالاتر است.

پوشش آموزش دانش آموزان استان سمنان ۱۲درصد از نرم کشوری بالاتر است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد دستورانی شامگاه چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه رئیس آموزش وپرورش بیارجمند ضمن بیان اینکه پوشش آموزش دانش آموزان سمنان ۱۲ درصد از میانگین کشوری بالاتر است، ابراز داشت: تلاش شد تا همه دانش آموزان حتی در دورترین نقطه نیز از آموزش کافی بهره مند باشند که وجود دو مدرسه با یک دانش آموز در استان سمنان گواه همین موضوع است.

وی ضمن بیان اینکه کیفیت آموزش ازجمله دغدغه های آموزش وپرورش محسوب می شود، افزود: این موضوع ازجمله نگرانی های خانواده ها نیز است لذا تمام هم وغم خود را بر اساس همین اصل بنا کردیم که بتوانیم خدمات آموزش را در مدارس به بهترین نحو ارائه دهیم که ۱۲۰ مدرسه استان با کمتر از ۵۰ دانش آموز دایر و مشغول تحصیل هستند که به همه این موارد توجه می شود.

مدیرکل آموزش وپرورش سمنان ضمن بیان اینکه این سازمان با چالش هایی نظیر اعتبارات، کمبود فضا و نیروی انسانی مواجه است، ابراز داشت: علیرغم همه این مشکلات موجود اما آموزش با حضور معلمان در بالاترین سطح کیفی به دانش آموزان مدارس حتی آن ها که کم جمعیت هستند ارائه می شود.

دستورانی ضمن بیان اینکه پرورش نیروی کارآمد از درون همین مدارس شکل می گیرد، تصریح کرد: ازاین رو آموزش وپرورش بسیار حائر اهمیت است لذا تلاش برای توانمندسازی آن ها در دستور کار قرار دارد که البته تحقق آن همکاری سایر نهادها و خانواده ها را نیز می طلبد.

وی افزود: ۱۲۳ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در مدارس استان سمنان مشغول به تحصیل هستند که قطعاً داشتن برنامه برای این افراد می تواند آینده بهتری را برای فردای ایران بسازد لذا تربیت درست نیرو مهم ترین اولویت آموزش وپرورش استان سمنان خواهد بود.

در این آئین از خدمات ۶۰ ماهه علیرضا احمدی تجلیل و سید مهدی حسینی به عنوان رئیس جدید آموزش وپرورش بخش بیارجمند معارفه شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha