قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۴۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۲۰۰ تن کالای قاچاق فاسد شده در تهران امحا شد

استان ها تهرانتهران دبیر کمیسیون هماهنگی، برنامه ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران گفت: امروز ۲۰۰ تن کالای قاچاق فاسد شده و غیرقابل مصرف انبار تملیکی استان…

۲۰۰ تن کالای قاچاق فاسد شده در تهران امحا شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید مهدی محمدی روز چهاشنبه ، ارز ریالی این کالاها را یک و نیم میلیارد عنوان کرد و افزود: این کالاها شامل مواد غذایی، دارویی و … بودند.

وی ادامه داد: از سال ۹۵ تا ۹۷ انواع کالاهای قاچاق به ارزش حدود یکهزار میلیارد تومان در انبار اموال تملیکی استان تهران دپو (انبار) شده که برخی از پرونده های آنها بدون نتیجه باقی مانده بود.

محمدی، لوازم خانگی، پوشاک، مواد غذایی، گوشی تلفن همراه، منسوجات، دارو و … را از جمله کالاهای قاچاق دپو شده در انبار اموال تملیکی استان تهران برشمرد.

به گفته وی جلسات متعددی با حضور استاندار تهران، اعضای شورای تامین استان، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نمایندگان دادستانی، تعزیرات حکومتی، اعضای کمیسیون برنامه ریزی و هماهنگی در سازمان جمع آوری و اموال تملیکی برای تعیین و تکلیف این کالاهای قاچاق برگزار شده است.

دبیر کمیسیون هماهنگی، برنامه ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران بیان کرد: تاکنون اقدامات بسیار خوبی برای تعیین و تکلیف کالاهای قاچاق در انبارهای تملیکی صورت گرفته و میزان مواد غذایی و کالاهای مصرفی نیز احصا شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: از این پس کالاهای قاچاق پس از ضبط سریع تعیین و تکلیف می شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha