قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۳۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سقوط دو کارگر از بالای جرثقیل در فردیس

فرمانده انتظامی شهرستان کرج از سقوط دو کارگر از بالای جرثقیل در شهرک صنعتی سیمین دشت این شهرستان خبر داد و گفت: یکی از آن ها بر اثر این حادثه فوت کرد.

سقوط دو کارگر از بالای جرثقیل در فردیس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کرج، بیژن جنتی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: ساعت 13 روز گذشته مرکز پیام از وقوع حادثه سقوط از بالای جرثقیل در شهرک صنعتی سیمین دشت شهرستان فردیس خبر داد. بلافاصله ماموران کلانتری 13 وحدت به آدرس مذکور اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج افزود: در این لحظه پیمانکار شرکتی که حادثه در آن جا به وقوع پیوسته بود به ماموران مراجعه و اعلام کرد که دو کارگر ساختمانی به عنوان نصاب شیشه به بالای جرثقیل رفته و مشغول کار بودند که هر دو نفر آن ها از بالای جرثقیل که ارتفاع آن بیش از 20 متر است، سقوط می کنند.

وی بیان کرد: در بررسی های تکمیلی مشخص شد که یکی از کارگران بر اثر سقوط از بالای جرثقیل فوت کرده و کارگر دیگر نیز که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شده در کما و مراحل درمانی وی در حال انجام است. شهروندان به ویژه کارگران همواره با رعایت نکات ایمنی در مکان های پرخطر از وقوع چنین حوادث دلخراشی پیشگیری کنند.

انتهای پیام/س

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha