قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۳۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جنجال فیروز کریمی این بار در قزوین/ کتک کاری در لیگ دسته 2 فوتبال + فیلم

دیدار دو تیم اترک و کاسپین قزوین در چارچوب لیگ دسته 2 فوتبال کشور روز گذشته با درگیری فیروز کریمی مربی اترک و تعدادی از هواداران کاسپین همراه بود.

جنجال فیروز کریمی این بار در قزوین/ کتک کاری در لیگ دسته 2 فوتبال + فیلم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قزوین، تیم کاسپین قزوین روز گذشته در حالی در چارچوب لیگ دسته 2 فوتبال کشور میزبان اترک بود که بازی در نهایت با شکست یک بر صفر میزبان به پایان رسید.

در این دیدار که در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین برگزار شد، اترک بجنورد با سرمربیگری فیروز کریمی توانست با گل دقیقه 76 حامد اسدپور به برتری دست پیدا کند.

اما این بازی برخلاف دیگر بازی های کاسپین با درگیری و حواشی متعددی همراه بود. فیروز کریمی که هم اکنون مسؤولیت فنی تیم اترک را برعهده دارد با تعدادی از هواداران تیم کاسپین درگیر شد.

حسین باجیوند، رییس هیئت فوتبال قزوین در قزوین در رابطه با حواشی بوجود آمده در پایان این بازی اظهار کرد: بر اساس اصول حرفه ای در فوتبال، مربی یک تیم با هوادار بیرون از زمین کاری نداشته و اگر اتفاقی هم برای مربی رخ دهد، برخورد با فرد و باشگاه خاطی برعهده ضابط قضایی و نماینده فدراسیون در بازی است.

وی افزود: متاسفانه در پایان بازی و در حالی که تیم اترک با نتیجه یک بر صفر کاسپین را شکست داده بود، فیروز کریمی سرمربی اترک، با الفاظ نامناسبی با یک نفر که در بین هواداران کاسپین نشسته بود صحبت میکند، این در حالی است که تیم وی برنده بازی بوده و هیچ دلیلی برای درگیری وجود نداشت و همین رفتار ایشان باعث التهاب در بین هواداران می شود.

رییس هیئت فوتبال قزوین ادامه داد: در نهایت یکی از تماشاچیان بر سر همین حرف در ورودی رختکن با آقای کریمی مشاجره ای میکند که آقای کریمی نیز دست وی را کشیده و با هول دادن فرد به داخل رختکن، درگیری و کتک کاری به اوج خود می رسد.

وی اضافه کرد: این حرکت باعث شده تا تماشاچیان قزوینی تحریک شده و برای حمایت از هوادار تیم کاسپین وارد موضوع شوند که با دخالت نیروی انتظامی و هیئت فوتبال اوضاع کنترل شد.

باجیوند با اشاره به فیلم منتشر شده از سوی روابط عمومی باشگاه اترک گفت: نکتۀ اصلی اینجاست که در فیلم منتشر شده از سوی روابط عمومی باشگاه اترک، مشاهده می کنید که تماشاگری وجود ندارد و افرادی که حضور دارند یا لباس سفید و یا لباس زرد بر تن دارند.

وی اظهار کرد: سوال بنده اینجاست که چگونه است که تیمی که با لباس سفید بازی کرده ولباس گرم او زرد است در محوطه خود می دود و تماشاگری نیز وجود ندارد؟

این مسؤول ادامه داد: احساس بنده این است که این یک سناریوی از پیش تعیین شده از سوی باشگاه است و در محوطه درگیری که فیلم پخش شده می بینیم که تماشاگری وجود ندارد و طبیعتاً وقتی دو بازیکن از یک تیم می دوند افراد دیگری برای بررسی و عدم بروز مشکل ورود پیدا میکنند.

وی در پایان یادآور شد: بیشتر حواشی بوجود آمده از سوی خود باشگاه اترک بوده و اگر برخوردی هم با تماشاگران قرار بوده انجام شود باید از سوی کمیته انضباطی، فدراسیون و ضابطان قضایی صورت بگیرد.

انتهای پیام/

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha