قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۳۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مهمترین دغدغه عروس ها در روز عروسی چیست ؟

مهمترین دغدغه عروس ها در روز عروسی چیست ؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آرایش عروس یک میکاپ با دقت و موزون است که نشان دهنده هنر دست آرایشگر است ، آموزش این آرایش به صورت کامل مقدور نیست چون میکاپ تابع مد است و با تمرین و خلاقیت می توانیم یک میکاپ کار حرفه ای شویم.

خانم سمیه افتخاری از میکاپ آرتیست­های و مدرسان آرایش عروس شناخته شده کشور هستند که مهمترین نکات مربوط به آرایش شب عروسی را از وی پرسیدیم.

زیرسازی آرایش عروس

زیرسازی نقش بسیار جدی در زیبایی آرایش عروس دارد. نکته مهم پیرامون زیرسازی، هماهنگی بین نوع پوست عروس با نوع زیرسازی است که باید میکاپ آرتیست این موضوع را مدنظر داشته باشد.

آرایش چشم عروس

نقش چشم در زیبایی عروس، نقشی انکار ناپذیر است، باید حتماً به سلیقه عروس در آرایش توجه کنیم و علاوه بر آن تناسب با چهره نیز اهمیت ویژه ای دارد که میکاپ آرتیست آن را باید مدنظر داشته باشد.

 آرایش گونه های عروس

برای زدن رژ گونه ابتدا باید تعیین کنیم که هدف از زدن آن لاغر کردن است یا پرحجم نشان دادن که این بستگی به فرم صورت شخص دارد.به طور کلی برای برجسته کردن از رنگ های روشن و براق با تن صورتی وبرای لاغرکردن و کم حجم کردن از رنگ های مات و تیره با تن قهوه ای استفاده می کنیم. البته در پوست های برنز از رنگ های صورتی و بنفش استفاده نمی کنیم چون در صورت حالت کبودی بوجود می آید.

دریافت مشاوره پیش از انجام کار آرایش عروسی، می تواند کمک بسیاری به عروس خانم ها کند، همه عروس خانم ها می توانند برای دریافت مشاوره رایگان با شماره سالن خانم سمیه افتخاری 09129635042 تماس فرمایند

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha