قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۳۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تأکید رئیس کل دادگستری استان بر مبارزه جدی و قاطعانه با مفاسد

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به لزوم اتخاذ تدابیر و اقدامات پیشگیرانه در برخورد با جرائم و تخلفات گفت: در صورتی که تذکرات و هشدارها در برخورد با فساد میسر نشود با هرگونه موارد تخلف قاطعانه برخورد می شود.

تأکید رئیس کل دادگستری استان بر مبارزه جدی و قاطعانه با مفاسد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل به نقل از روابط عمومی دادگستری اردبیل، ناصر عتباتب در نشست با مسؤولان و بازرسان اداره کل بازرسی استان به منظور تبیین اهداف و بررسی نحوه ورود و برخورد سازمان بازرسی با جرائم و تخلفات که در محل سازمان بازرسی کل استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: بی شک کسب موفقیت در انجام امور زمانی محقق خواهد شد که مردم احساس کنند در جامعه فسادستیزی، مبارزه با رانت، رشوه و اختلاس به معنای واقعی وجود دارد و مردم  به طور ملموس این برخوردها را بیینند.

وی با اشاره به لزوم اتخاذ تدابیر و اقدامات پیشگیرانه در برخورد با جرائم و تخلفات گفت: در صورتی که تذکرات و هشدارها در برخورد با فساد میسر نشود با هرگونه موارد تخلف قاطعانه برخورد می شود و در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده شخصی و فردی تعقیب کیفری در دستور کار قرار می گیرد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به امیدواری ایجاد شده فزاینده در کشور پس از مدیریت جدید در دستگاه قضایی بیان کرد: باید این امیدواری تقویت شده و ارتقاء یابد و مسلماً بخشی از این موضوع به مبارزه با فساد از سوی دستگاه های نظارتی به ویژه سازمان بازرسی برمی گردد که نقش بسیار پر رنگی در این خصوص دارد.

وی با اشاره به اینکه سازمان بازرسی یک سازمان تخصصی درپیشگیری، بازدارندگی و کشف و برخورد با فساد است گفت: باید با تمام توان تلاش شود تا ورود جدی به پرونده های مهم، شاخص و پیچیده در فساد صورت بگیرد و با اتخاذ روش های نوین و کار کارشناسی شده هرگونه سوء استفاده فرصت طلبان از آنان گرفته شود.

انتهای پیام/3463/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha