قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۲۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آمادگی کامل مدیریت شهری ارومیه با آغاز بارش های پاییزی/لایروبی مسیل ها پایان یافت

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: با توجه به آغاز بارش های پاییزی، لایروبی و پاکسازی کانال ها و مسیل های شهر ارومیه پایان یافته و تمامی کانال ها پاکسازی شده است.

آمادگی کامل مدیریت شهری ارومیه با آغاز بارش های پاییزی/لایروبی مسیل ها پایان یافت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امیر سحابی امروز در ارومیه در خصوص پاکسازی و لایروبی کانال های شهر ارومیه اظهار کرد: با توجه به آغاز بارش های پاییزی، لایروبی و پاکسازی کانال ها و مسیل های شهر ارومیه با کمک و همیاری نیروهای سازمان های خدمات رسان شهرداری پایان یافته و تمامی کانال ها پاکسازی شده است.

وی افزود: برای اجرای عملیات پاکسازی و لایروبی کانال ها و مسیل ها، تمامی سازمان های مدیریت پسماند، آتش نشانی، عمران، سازمان سیما و منظر و فضای سبز و سازمان مدیریت بحران به طور مستقیم و نیروی کار بالغ بر هزار و 500 نفر با تمامی امکانات و ماشین آلات وارد عمل شده و در حال آماده باش کامل  و ارائه خدمات به همشهریان هستند.

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه بیان کرد: تمامی نیروهای خدمات رسان در راستای خدمات رسانی مطلوب در طی 10 روز گذشته در آماده باش کامل  بوده و مراحل اجرایی عملیات پاکسازی و لایروبی در حال  حاضر با توجه به تداوم بارش ها و نزولات آسمانی،  ادامه خواهد داشت.

 وی اضافه کرد: لایروبی و پاکسازی کانال ها و مسیل های شهر ارومیه با هدف ساماندهی آب های سطحی تداوم دارد و از همشهریان درخواست شده برای جلوگیری از آبگرفتگی بیش از حد از ریختن زباله و نخاله درون کانال ها خودداری کنند.

 سحابی خاطر نشان کرد: شهروندان ارومیه در صورت مشاهده آبگرفتگی در تمامی نقاط شهر به صورت 24 ساعته با شماره 137 در ارتباط بوده  تا در اسرع  وقت رفع مشکل شود.

انتهای پیام /61022/ن

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha