قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۲۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران:

نیروهای خدمات شهری آمادگی دارند / آبگرفتگی در پایتخت نداریم

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر آمادگی صد در صدی نیروهای خدمات شهری در سطح مناطق بیست ودوگانه تهران گفت: با وجود بارش های شدید و رگباری هیچگونه آبگرفتگی در سطح شهر نداشته ایم و گزارشی در این زمینه دریافت نکرده ایم.

نیروهای خدمات شهری آمادگی دارند / آبگرفتگی در پایتخت نداریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اصغر عطایی به تشریح آخرین وضعیت سطح شهر تهران درپی بارش های اخیر پرداخت و تصریح کرد: بارش های شدید و رگباری را تقریبا از صبح سه شنبه شاهد بودیم که خوشبختانه آمادگی خوبی در میان نیروهای خدمات شهری وجود دارد و نیروها در سطح شهر کنترل های لازم را انجام می دهند.

وی افزود: در پی بارش های اخیر خوشبختانه هیچ مورد خاصی در کانال های فرعی و اصلی پیش نیامده است و تمامی نیروهای اجرایی در سطح شهر حضور دارند. همچنین نه موردی از آبگرفتگی داشته ایم و نه گزارشی در این خصوص رسیده است. این نشان می دهد اگر کارها با فکر انجام شود نتایج خوبی به همراه خواهد داشت و آمادگی مناسب نیز ایجاد می شود.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران ادامه داد: امیدواریم سال پربارشی داشته باشیم و البته شهروندان نیز باید در حفظ و ارتقای آمادگی برای نزول این نعمت الهی ما را یاری کنند. قطعا با خودداری از ریختن پسماند به درون نهرها این آمادگی بیش از پیش تقویت خواهد شد و به این ترتیب با کمک همه شهروندان این بارش ها تنها موجب آبادانی خواهد شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha