قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۲۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ورزش باید تبدیل به فرهنگ در جامعه شود

امام جمعه رفسنجان گفت: ورزش باید به عنوان فرهنگ و باور در جامعه تلقی شود.

ورزش باید تبدیل به فرهنگ در جامعه شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از رفسنجان، حجت الاسلام عباس رمضانی پور  در جمع هیأت های ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی اظهار داشت: در همه عرصه ها و میدان ها به ویژه میدان ورزش انسان نباید خود را برتر ببیند عرصه ورزش باید میدان مسابقه باشد.

وی بیان داشت: ورزش یکی از موضوعات مطرح در جوامع است و کسی منکر اهمیت ورزش نیست میدان های مسابقه ای که برای جوانان ما پیش می آید و با قهرمانی پرچم جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز درمی آید به آن افتخار می کنیم.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: شایسته است ورزش را به عنوان یک فرهنگ و باور در جامعه تلقی کنیم بچه ها را از دوران کودکی نسبت به ورزش کردن تشویق کنیم در مدارس برنامه ریزی شود که بچه ها به صورت جدی به آن بپردازند و ورزش را مانند سایر درس ها از دانش آموز بخواهند.

وی خاطرنشان کرد: با ورزش امید به زندگی و سلامتی بیشتر خواهد بود در کشورمان امید به زندگی حدود 74 سال است اما این عدد را می توانیم افزایش دهیم که ورزش یکی از راه های افزایش سن زندگی است.

رمضانی پور ادامه داد: اصحاب ورزش سختی هایی دارند اما اگر ورزش به یک باور و اعتقاد تبدیل شود ما خیّر ورزشی هم خواهیم داشت که فضاهای ورزشی ایجاد کنند تا جامعه از آن بهره مند شوند چراکه در حوزه ورزش چندان کار نشده است.

انتهای پیام/80016/ب

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha