قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۲۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهرداری باید پیوست زیست محیطی کمربندی سبز را ارائه دهد

عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: شهرداری باید پیوست زیست محیطی کمربندی سبز را به شورا ارائه دهد ولی بعد از گذشت چندین ماه هنوز از انجام این مهم امتناع می کند.

شهرداری باید پیوست زیست محیطی کمربندی سبز را ارائه دهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قزوین، سیده منیره قوامی امشب در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین که در تالار اجتماعات این شورا برگزار شد، با اشاره به کمربندی سبز شرق اظهار کرد: چندین ماه است که در صحن علنی شورا از نبود پیوست زیست محیطی و اجتماعی این پروژه به مسؤولان شهرداری قزوین گلایه کرده و تقاضای تحویل این پیوست به شورا را دارم.

وی ادامه داد: بعد از گذشت چندین ماه هنوز مسؤولان شهری مطالعات زیست محیطی این پروژه را به شورا ارائه نکردند.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین ابراز کرد: نماینده شهرداری در شورا پیگیری های لازم را انجام دهد تا این پیوست تهیه و به اعضای شورای اسلامی شهر قزوین تحویل داده شود.

قوامی اظهار کرد: امروز مسؤولان شهری در دنیا به پیوست محیط زیست پروژه های عمرانی که موجب توسعه پایدار می شود، توجه زیادی می کنند ولی چرا این مهم در شهر قزوین اهمیت چندانی ندارد.

وی یادآور شد: داشتن پیوست زیست محیطی در هر پروژه ای طبق قانون لازم و ضروری است و نباید مسؤولان مجموعه مدیریت شهری از این موضوع غافل باشند.

 

باید پروژه های بلاتکلیف قزوین به اتمام برسد

عضو شورای اسلامی شهر قزوین بیان کرد: نزدیک به دو سال است که پیرامون اجرای پروژه های عمرانی مانند امامزاده حسین(ع) و شهید انصاری شرقی در صحن شورا بحث و تبادل نظر می شود.

وی اضافه کرد: این دو سال زمان خوبی بوده تا مسؤولان مربوطه در اجرای پروژه های عمرانی تصمیم بگیرند ولی هنوز اعضای شورا در خصوص اجرا و یا عدم انجام آنها اظهارنظر می کنند.

این عضو شورا اظهار کرد: امروز همه اعضای شورا با توجه به اینکه در اجرای پروژه های عمرانی اختلافاتی دارند ولی بر ادامه روند عملیات آنها تاکید می کنند.

 قوامی با اشاره به اینکه اعضای شورا نظرات مختلفی در اجرای پل امام رضا(ع) دارند، گفت: متخصصان، نخبگان و اساتید بسیاری در قزوین است که می توانند در نحوه به پایان رساندن این پروژه نظر دهند.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین اضافه کرد: باید مسؤولان شهری با استفاده از نظرات این نخبگان، مدیران شورای معماری و شهرسازی را قانع کنند تا پروژه های بلاتکلیف قزوین به اتمام برسد.

انتهای پیام/77009

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha