قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۲۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس هیئت بدمینتون اردبیل:

ورزش بدمینتون در شمال اردبیل توسعه می یابد

پارس آباد - رئیس هیئت بدمینتون استان اردبیل از فعال سازی هیئت بدمینتون در شهرستان پارس آباد و برنامه ریزی ویژه برای توسعه این رشته ورزشی در شمال استان خبر داد.

ورزش بدمینتون در شمال اردبیل توسعه می یابد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بهزاد تقی زاده عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از زیرساخت های ورزشی شهرستان پارس آباد عنوان کرد: برای نخستین بار هیئت بدمینتون شهرستان پارس آباد راه اندازی شده و در تلاش خواهیم بود تا فعالیت های این هیئت ورزشی در این شهر به صورت ضابطه مند و گسترده ای تداوم یابد.

وی افزود: با توجه به اینکه ورزشکاران شمال استان اردبیل از قابلیت های بسیار مناسبی برای درخشش در مسابقات قهرمانی برخوردارند، امیدواریم در کوتاه مدت نتیجه بها دادن به ورزشکاران شمال استان از جمله شهرستان پارس آباد را ببینیم.

رئیس هیئت بدمینتون استان اردبیل ادامه داد: سرپرست این هیئت ورزشی در شهرستان پارس آباد منصوب شده و از روزهای آتی فعالیت ها برای جذب و ساماندهی ورزشکاران آغاز خواهد شد.

تقی زاده در خصوص وضعیت مربیان بدمینتون شهرستان پارس آباد نیز گفت: خوشبختانه این شهرستان از لحاظ برخورداری از مربیان توانمند مربوط به بخش بانوان مشکلی نداشته اما بنا به نیازمندی های احصا شده در بخش آقایان مربیان مجربی برای ارائه آموزش های لازم اعزام خواهند شد.

وی یادآور شد: پیش از این هیئت بدمینتون در شهرستان های اردبیل، خلخال، کوثر، سرعین و نیر فعال بوده و در نظر داریم به زودی این هیئت در شهرستان نمین نیز فعالیت های خود را آغاز کند.

به گفته رئیس هیئت بدمینتون استان اردبیل تنها فعال سازی هیئت های ورزشی در شهرستان ها مدنظر نبوده بلکه استعدادیابی صحیح و انجام فعالیت های کیفی در تمامی رده های سنی در اولویت قرار گرفته است.

تقی زاده در پایان از برگزاری جشنواره بدمینتون ویژه بانوان اردبیلی به مناسبت هفته تربیت بدنی خبر داد و افزود: با پایان این رقابت ها به ۱۰ نفر برتر جوایزی به رسم یادبود اعطا شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha