قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۲۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ووشوی قهرمانی جهان ۲۰۱۹ - چین

۵ طلا در انتظار سانداکاران تیم مردان ایران

سانداکاران تیم ملی ووشوی مردان ایران، با شکست دادن رقبای خود راهی دیدار پایانی اوزان مختلف این رقابت ها شدند.

۵ طلا در انتظار سانداکاران تیم  مردان ایران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ماه ۱۳۹۸، مبارزات  مرحله نیمه نهایی بخش ساندای مسابقات ووشوی قهرمانی جهان ۲۰۱۹ چین در اوزان مختلف پیگیری شد و ۵ سانداکار ایران نیز به مصاف حریفان خود رفتند که در پایان، هر پنج سانداکار ایران توانستند با شکست رقبای خود راهی فینال اوزان مختلف شده و به یک قدمی مدال طلا برسند.

به این ترتیب در وزن ۶۵ کیلوگرم، عرفان آهنگریان با پیروزی قاطع مقابل "کلمنت" از فیلیپین راهی فینال این وزن شد تا فردا در مبارزه پایانی به مصاف "ماگومد عبدالسالیکوف" از روسیه برود. او پیش از این رقبایی از برزیل، اندونزی و ویتنام را شکست داده بود.

در وزن ۷۰ کیلوگرم، محسن محمدسیفی در مرحله نیمه نهایی برابر "ژیائو یانگ لی" از چین در حالی که جو سالن به سود این حریف چینی بود به برد رسید تا دومین فینالیست ایران در بخش ساندای مردان شود. او فردا در فینال به مصاف "الکساندر راسی" از لبنان می رود. سیفی پیش از این پس از یک دور استراحت حریفانی از اندونزی و کره جنوبی را مغلوب کرد.

در وزن ۷۵ کیلوگرم، یوسف صبری در نیمه نهایی این وزن در همان راند اول با شکست دادن "محمد دیها" از تونس فینالیست شد. او پیش از این با پیروزی مقابل "یوان بنبرا" از فرانسه در ۵۰ ثانیه ابتدایی مسابقه، راهی نیمه نهایی شده بود. صبری در دیدار پایانی باید با حریفی از مراکش مبارزه کند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم، علی خورشیدی در نیمه نهایی این وزن با "عید جئورجیس" سانداکار لبنانی دیدار کرد که با پیروزی در این مبارزه راهی فینال شد. او پیش از این برابر "امره باتان" نماینده ترکیه به پیروزی رسیده بود. او در دیدار پایانی باید مقابل نماینده کشور میزبان (چین) روی سکو برود.

در وزن ۸۵ کیلوگرم، میلاد عارفی مقام در مرحله نیمه نهایی مقابل "سعد جئورجیوس" از لبنان به پیروزی رسید تا پنجمین فینالیست ساندای ایران در این رقابت ها باشد. او در مرحله یک چهارم مقابل "زینال اصلان" از ترکیه پیروز شد.

مبارزات فینال بخش ساندا، بامداد فردا (چهارشنبه) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha