پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۲۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی:

استاندارد نبودن خودرو و جاده ها عامل عمده تصادفات است

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، گفت:وی ذکر کرد: 94 درصد از حمل ونقل، جاده ای و زمینی است و متأسفانه عامل عمده تصادفات، استاندارد نبودن خودرو و جاده ها است.

استاندارد نبودن خودرو و جاده ها عامل عمده تصادفات است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ) در روز جهانی استاندارد، اظهار کرد: وارد مرحله چهارم  انقلاب صنعتی شده ایم و با ربات ها، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء سروکار داریم و انقلاب صنعتی باوجود پیشرفت و توسعه نبود اشتغال و کاهش بیکاری را به وجود می آورد و باید قبول کنیم که وارد دنیای جدیدی شده ایم.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به رعایت استانداردها، بیان کرد: در دنیای جدید و هوشمند باید استانداردها را رعایت کرد که در این صورت می توان زندگی کرد.

علوی عنوان کرد: رعایت استاندارد به انسان سلامت و جرات می دهد و در جامعه از لحاظ مواد غذایی، کشاورزی و حمل ونقل امنیت دارد.

وی ذکر کرد: 94 درصد از حمل ونقل، جاده ای و زمینی است که نبود استاندارد در این زمینه موجب از دست دادن جان هزاران نفر می شود.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: متأسفانه عامل تصادفات، استاندارد نبودن خودرو و جاده ها است.

در ادامه کمال حسینی، رئیس اتاق بازرگانی سنندج، با اشاره به اینکه استاندارد در فعالیت تولیدی یک ضرورت است، گفت: کالاهای استاندارد می تواند فضا را برای تولیدکنندگان در داخل کشور و سطح بین الملل ایجاد کند.

وی گفت: باید فرهنگ استاندارد را در جامعه نهادینه کنیم و با توجه به شرایط کشور باید همکاری لازم را در این زمینه داشته باشیم.

رئیس اتاق بازرگانی سنندج، بیان کرد: در سیاست های اقتصاد مقاومتی به حمایت از صادرات و تولیدات صادرات محور اشاره شده که در این راستا از مجموعه استاندارد درخواست داریم تولیدکنندگان را درک کنند و هزینه ها را کاهش دهند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha