قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۲۴۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تخریب و اختلاف افکنی، سرمایه های کشور را از بین می برد

استان ها قزوینقزوین – – استاندار قزوین گفت: اگر مسیر تخریب و اختلاف افکنی در جامعه شکل بگیرد همه سرمایه های کشور از بین می رود و زمینه تحقق اهداف دشمنان هموار می شود.

تخریب و اختلاف افکنی، سرمایه های کشور را از بین می برد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هدایت الله جمالی پور روز سه شنبه در نشست شورای اداری استان قزوین افزود: امروز شرایط سختی پیش روی کشور قرار دارد و دشمنان همه ظرفیت های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی خود را علیه کشور بسیج کرده اند.

وی اضافه کرد:در این شرایط سخت، همه نیروها باید به هم کمک کرده و دست هم را بگیریم در غیر این صورت کارها پیش نرفته و مشکلات جامعه حل نخواهد شد.

جمالی پور افزود: یکی از مشکلات اصلی جامعه این است که دل های مسئولان و مدیران به هم نزدیک نیست و به جای اینکه حرف های همدیگر را بشنوند از دور با هم حرف زده و براساس برداشت ها همدیگر را قضاوت می کنند.

وی گفت:همین موضوع باعث می شود فاصله ها زیاد شده و آرام آرام، کارهایی رقم بخورد که به نفع جامعه و کشور نیست.

استاندار قزوین با تاکید بر وحدت و همدلی در شرایط فعلی کشور، ادامه داد: معناوی وحدت این است که از تخریب افراد و اختلاف افکنی در جامعه جلوگیری کنیم و گرنه همه انسان ها در معرض خطا بوده و به امر به معروف و هدایت و نصحیت نیاز دارند.

این مسئول با بیان اینکه دشمنان با بسیج ظرفیت ها به دنبال رخنه کردن در داخل کشور و ایجاد اختلاف بین مسئولان هستند، افزود:در این شرایط باید مسئولان به گونه ای رفتاری کنند که باعث ایجاد یاس در جامعه نشود و در این شرایط، بعد از انقلاب سنگین ترین وظیفه برعهده مسئولان است.

وی گفت:دشمنان در این شرایط عزم خود را برای نفوذ در کشور جزم کرده اند ولی از انسجام ملت ایران می ترسند.

استاندار قزوین ادامه داد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی می دانند که تنها از طریق جنگ نرم، تخریب، ایجاد دودستگی، تهمت و از مدار خارج کردن سرمایه های انسانی می توانند به اهداف خود دست یابند بنابراین مسئولان و مردم باید با هوشیاری جلوی عملی شدن نقشه های آنها را بگیرند.

استاندار قزوین با تاکید بر خدمتگذاری به مردم، افزود: من با همین هدف و به منظور وحدت بخشی و انسجام در استان حضور یافته و منفعت شخصی و آسایش خانواده خود را فدای خدمت به مردم کرده ام.

جمالی پور با تاکید بر تجربه و تخصص در به کارگیری نیروها، گفت: به اعتقاد من نیروهای داخلی در اولویت به کارگیری در استان هستند و توجه به جنسیت نیز در این حوزه از اهمیت چندانی برخوردار نیست.

وی گفت: امروز راه پیشرفت کشور، اعتماد به ظرفیت ها، تعهد، تخصص و توانمندی است و رفیق بازی و جناح گرایی در انتصاب ها در سال های گذشته، مسیر غلطی بوده که در بسیاری از جاها آسیب های زیادی به بار آورده است.

جمالی پور افزود: ما می خواهیم ضوابط را به جای روابط حاکم کنیم تا جلوی خسارات و آسیب های آتی گرفته شود.

این مسئول با تاکید بر به کارگیری نیروهای بومی در پست های ستادی، افزود: اعتقاد داریم که نیروهای فرمانداری و استانداری باید در پست های ستادی استان به کار گرفته شوند تا نیروهای دیگر انگیزه کاری خود را از دست ندهند.

وی گفت: همه ما باید به نیروهای متعهد داخل سازمان برای رشد و ارتقا فرصت بدهیم ولی نباید از استاندار انتظار داشت که به هر قیمتی، هر کسی را بدون تخصص و تجربه انتخاب کند.

این مسئول با تشریح دلیل انتصاب یک مدیر غیربومی در سمت معاونت امور اقتصادی استانداری قزوین، گفت: این استان پایین ترین بودجه را در کشور دارد بنابریان باید به دنبال نیروهایی می بودیم که از توانمندی لازم در این حوزه برخوردار باشند تا با کمک همه برای ارتقای بودجه استان تلاش کنند.

جمالی پور اضافه کرد: همچنین در این راستا دستور تشکیل ستاد بودجه را داده ایم تا نقیصه بودجه استان که طی سال های گذشته وجود داشته با همکاری مدیران دستگاه ها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی حل شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha