قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۲۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

واژگونی اتوبوس زائران اصفهانی در ازنا + اسامی مصدومان

معاون امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان، از مصدومیت زائران اصفهانی به دلیل واژگونی اتوبوس در کیلومتر ۹ محور ازنا خبر داد.

واژگونی اتوبوس زائران اصفهانی در ازنا + اسامی مصدومان

: معاون امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان، از مصدومیت زائران اصفهانی به دلیل واژگونی اتوبوس در کیلومتر ۹ محور ازنا خبر داد.

داریوش کریمی اظهار داشت: حادثه واژگونی اتوبوس حامل زائران اصفهانی، شب گذشته در کیلومتر ۹ ازنا صورت گرفت، این اتوبوس ۲۸ مسافر داشت.

وی با بیان این که شدت حادثه زیاد نبوده، اضافه کرد: شرایط مصدومان وخیم نیست؛ چون حادثه در استان لرستان رخ داده، اطلاع دقیق تر را مسؤولان این استان باید اعلام کنند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان در خصوص فعالیت هلال احمر در ایام اربعین نیز اظهار کرد: حدود ۷۰ نفر از امدادگران در عراق مستقر شدند که هنوز برنگشته اند.

کریمی با بیان این که ارائه خدمات تا بازگشت آخرین گروه های زائر ادامه دارد، افزود: تیم های هلال احمر هم که لب مرز حضور داشتند همچنان مستقر هستند.

وی با اشاره به آماده باش نیرو های هلال احمر در ایام اربعین، تصریح کرد: روز های گذشته در محور غرب استان اصفهان ترافیک بسیار بالایی داشتیم؛ از همه مرز های غربی مسافرانی که قصد سفر به استان اصفهان برخی استان های شرقی را داشتند از الیگودرز وارد فریدن می شدند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان تاکید کرد: با توجه به هماهنگی هایی که از قبل اتفاق افتاد و با مراقبتی که صورت گرفت به خوبی بازگشت ها انجام شد و تصادف جدی در این ایام شاهد نبودیم.

روابط عمومی اورژانس استان اصفهان فوت یک نفر (مرد ۷۴ ساله) و مصدومیت ۲۳ نفر را در حادثه واژگونی اتوبوس تایید کرد.

طبق اعلام رسانه ها اسامی ۲۳ مصدوم حادثه اتوبوس در ازنا به شرح ذیل است:

واژگونی اتوبوس زائران اصفهانی در ازنا + اسامی مصدومان

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha