قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۲۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بشار اسد: اردوغان دزد است؛ دیروز کارخانه ها، گندم و نفت سوریه را دزدید، امروز مشغول دزدیدن خاک سوریه است / نبرد ادلب، اساسی ترین نبرد برای پایان دادن به آشوب است

رئیس جمهور سوریه پس از حضور در یکی از جبهه های نبرد در جنوب استان ادلب، همتای ترکیه ای را به باد انتقاد گرفت و گفت، نبرد ادلب همچنان اساسی ترین نبرد برای پایان دادن به آشوب و تروریسم در سوریه است.

بشار اسد: اردوغان دزد است؛ دیروز کارخانه ها، گندم و نفت سوریه را دزدید، امروز مشغول دزدیدن خاک سوریه است / نبرد ادلب، اساسی ترین نبرد برای پایان دادن به آشوب است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه امروز پس از حضور در یکی از جبهه های نبرد در جنوب استان ادلب، «رجب طیب اردوغان» همتای ترکیه ای را «دزد» توصیف و «نبرد ادلب» را «اساسی ترین جنگ برای یکسره کردن کار تروریسم» در سوریه قلمداد کرد.

به گزارش خبرگزاری سوریه (سانا)، اسد گفت: اردوغان دزد است. (دیروز) کارخانه ها، گندم و نفت سوریه را دزدید و امروز مشغول دزدیدن خاک سوریه است... همه سرزمین سوریه یک اهمیت دارد اما ما طبق اولویت ها و وضعیت نظامی میدانی عمل می کنیم.

اسد با اشاره به اهمیت استان ادلب گفت: ادلب برای آنان [دشمن] ایستگاهی پیشاهنگ بود. چنین ایستگاهی عموما در خط مقدم است اما در چنین وضعیت، نبرد در شرق و نبرد در غرب برای پراکنده کردن [تمرکز و قدرت] ارتش عربی سوریه بود. ما همچنان معتقدیم که نبرد ادلب، اساسی ترین نبرد برای پایان دادن به آشوب و یکسره کردن کار تروریسم در مناطق مختلف سوریه است».

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha