قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۱۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اختصاص 80 میلیارد تومان اعتبار آبخیزداری به سمنان

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از اختصاص 80 میلیارد تومان اعتبار آبخیزداری در سال 98 از محل صندوق توسعه ملی به این استان خبر داد.

اختصاص 80 میلیارد تومان اعتبار آبخیزداری به سمنان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی نقی حیدریان امروز در سمنان اظهار کرد: 80 میلیارد تومان اعتبار آبخیزداری در سال 98 از محل صندوق توسعه به استان سمنان اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: در بحث آبخیزداری، 40 میلیارد تومان از این منابع تاکنون جذب شده و بخشی از پروژه های این بخش در حال اجرای عملیات عمرانی است که تا 22 بهمن ماه امسال عمده آن ها اجرایی می شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان بیان کرد: 40 میلیارد تومان دیگر از اعتبارات آبخیزداری اختصاص یافته به استان سمنان از محل صندوق توسعه اعتبار تعهدی است؛ بدین ترتیب که 20 میلیارد تومان آن را استانداری سمنان تعهد کرده و اگر تأمین شود، سازمان جنگل ها و آبخیزداری کشور نیز 20 میلیارد تومان دیگر را به استان سمنان تخصیص می دهد.

حیدریان گفت: 60 میلیارد تومان از اعتبارات آبخیزداری این بخش به صورت پول نقد از محل اعتبارات صندوق توسعه به استان سمنان اختصاص می یابد و 20 میلیارد تومان اعتبار استانداری سمنان نیز از اسناد خزانه تأمین خواهد شد.

وی اظهار کرد: از محل 40 میلیارد تومان اعتبار صندوق توسعه ملی که به استان سمنان اختصاص یافته است، عملیات بیولوژیک و پوشش گیاهی نیز در استان سمنان اجرایی می شود تا پوشش گیاهی در این استان تقویت شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان افزود: عملیات بیولوژیکی به گونه ای است که پوشش گیاهی از دور شاید دیده نشود؛ اما فعالیت های خوبی تا امروز در این بخش صورت گرفته است.

انتهای پیام/2249/م/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha