قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۱۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

راه اندازی بزرگترین کارخانه تولید پارچه جین کشور در زنجان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر در مراحل پایانی نصب و راه اندازی بزرگترین کارخانه تولید پارچه جین کشور در استان هستیم، گفت: با تکمیل کارخانه «اطلس جین» میزان اشتغالزایی گروه صنعتی «پر» در این استان به بالای یک هزار و 500 نفر خواهد رسید.

راه اندازی بزرگترین کارخانه تولید پارچه جین کشور در زنجان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ناصر فغفوری امروز در زنجان اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که مجموعه مدیریتی استان در حوزه صنعت به آن تأکید دارد، حفاظت از اشتغال ایجاد شده از سوی واحدهای تولیدی و صنعتی و جلوگیری از تعطیلی آنهاست.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه با اقدامات صورت گرفته طی دو سال گذشته و سال جاری هیچ واحدی در استان تعطیل نشده است، تصریح کرد: حتی با تلاش صورت گرفته برخی از واحدها که از چرخه تولید خارج شده بودند نیز به چرخه بازگشتند.

وی از پیگیری جدی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در ستاد رفع موانع تولید خبر داد و افزود: همچنین به منظور بررسی بهتر مشکلات واحدهای تولیدی و انجام اقدامات عملیاتی بازدیدهایی با حضور استاندار زنجان انجام و جلسات ستاد رفع موانع تولید در محل کارخانجات برگزار شده است.

فغفوری در ادامه یکی از ظرفیت های استان در حوزه درآمدزایی و ایجاد اشتغال را خوشه کفش استان عنوان کرد و افزود: با بررسی و رفع مشکلات مرتبط با تامین تسهیلات بانکی و نظام مالیاتی از یکسو و توجه تولیدکنندگان به سلیقه بازار مصرف و افزایش کیفیت راه گشای توسعه فعالیت های خوشه کفش استان است که در این زمینه پیگیری مجدانه صورت خواهد گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه با فعالیت 140 واحد تولیدی صنفی و صنعتی، هیدج قطب تولید کفش کشور نام گرفته است، تصریح کرد: کفش های تولیدی در هیدج علاوه بر بازار داخل روانه بازار مصرف کشورهای همسایه می شود.

فغفوری گفت: اجرای سیاست های مناسب ارزی و جلوگیری از واردات، فرصت مناسبی برای تولیدکنندگان کفش برای توسعه فعالیت ها و توجه به بازار مصرف در کشورهای خارجی ایجاد کرده است.

وی همچنین از نصب و راه اندازی ماشین آلات کارخانه «اطلس جین» خبر داد و گفت: این کارخانه از کارخانجات گروه صنعتی پر در حال اجرا بوده و تلاش می شود تا پایان سال و با حضور مقامات عالی رتبه کشوری به بهره برداری برسد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر در مراحل پایانی نصب و راه اندازی بزرگترین کارخانه تولید پارچه جین کشور در استان زنجان هستیم، گفت: با تکمیل کارخانه اطلس جین میزان اشتغالزایی گروه صنعتی پر در استان زنجان به بالای یک هزار و 500 نفر خواهد رسید.

انتهای پیام/73005/ق30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha