قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۱۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جشنواره چهل سالگی، فرصتی مغتنم برای ارائه دستاوردهای بسیج است

دبیر اجرایی جشنواره چهل سالگی بسیج گفت: جشنواره چهل سالگی شجره طیبه بسیج فرصتی مغتنم برای ارائه دستاوردهای این نهاد به زبان هنر است.

جشنواره چهل سالگی، فرصتی مغتنم برای ارائه دستاوردهای بسیج است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  مصطفی دودانگه امروز با اشاره به اینکه بسیج رسالت سنگینی در پیشبرد اهداف بیانیه گام دوم انقلاب بر عهده دارد، اظهار کرد: یکی از رسالت های مهم بسیج در گام دوم انقلاب تبیین بیانیه گام دوم برای مردم و بصیرت افزایی است، چرا که بسیج با بصیرت دینی و سیاسی بالا در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و ترویج فرهنگ مقاومت پیشگام است.

وی افزود: بسیج میدان دار تحقق فرامین و مطالبات رهبری در گام دوم انقلاب است و در این میدان فعالان فرهنگی و هنرمندان بسیجی پرچم دار هستند و در این بین ارائه هنر اصیل توسط هنرمندان بسیجی و متعهد در شرایط فعلی اولویت مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

دبیر اجرایی جشنواره چهل سالگی بسیج با بیان اینکه هدف ما این است که با تولیدات هدفمند و موثر فرهنگی و تربیت هنرمند طراز انقلاب اسلامی، نسبت به خنثی سازی هجمه های هنری استکبار گام برداشته و در راستای ترویج هنر انقلابی تلاش کنیم، تصریح کرد: فعالان عرصه های فرهنگی می توانند با استفاده از ظرفیت های موجود، حرکت عظیم جبهه فرهنگی انقلاب را ادامه دهند.

دودانگه با بیان اینکه تشکیل شجره طیبه بسیج و فداکاری ها، رشادت ها و خدمات ارزشمند و بی نظیر بسیج، خاطره ها و تاریخ انقلاب اسلامی را به خود معطوف ساخته است، ادامه داد: امروز بسیج در زمینه های علمی، فرهنگی، نظامی، اقتصادی، اجتماعی، جنگ نرم و همه مسائلی که ممکن است مورد هجوم دشمن واقع شود سنگر های مستحکم و آماده ای ساخته است تا در هنگام حمله ناگهانی دشمن به هر خاکریزی از این نظام بتواند به سادگی از آن موضع دفاع کند.

وی با یادآوری اینکه جشنواره تولید آثار فرهنگی هنری در آستانه چهل سالگی بسیج توسط معاونت فرهنگی هنری سپاه انصارالمهدی (عج) برگزار می شود، افزود:هدف از برگزاری این جشنواره پاسداشت فداکاری ها، فعالیت ها و اقدامات شجره طیبه بسیج در انقلاب و معرفی دستاورد های نیرو های مومن و انقلابی بسیجی در چهلمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین و اشاعه و ترویج فرهنگ بسیجی و تلاش برای ارتقای کیفی محتوای تولیدات فرهنگی است.

دودانگه با اشاره به اینکه جشنواره چهل سالگی شجره طیبه بسیج فرصتی مغتنم برای ارائه دستاورد های چهل ساله بسیج به زبان هنر است، خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۱۵۰ اثر در قالب پوستر و عکس و فیلم کوتاه و ... به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه آخرین مهلت ارسال آثار تا ۲۰ آبان ماه امسال است، گفت: علاقمندان می توانند آثار فرهنگی هنری خود را از طریق ایمیل ۴۰salegibasij@chmail.ir، در قالب لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره «سپاه انصارالمهدی (عج) – معاونت فرهنگی هنری – مدیریت تبلیغات و فضاسازی» و یا کانال جشنواره در شبکه سروش به آدرس @۴۰salegibasij ارسال کنند.

انتهای پیام/73002/ق/40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha