قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۱۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تکریم ارباب رجوع باید در استان بوشهر عملیاتی شود

استان ها بوشهربوشهر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: تکریم ارباب رجوع و مردم در سطح های مختلف جامعه باید از حالت شعاری خارج و در استان عملیاتی و درون سازی شود.

تکریم ارباب رجوع باید در استان بوشهر عملیاتی شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید خورشیدی روز دوشنبه در نشست ستاد صیانت از حقوق شهروندی استان بوشهر افزود: شناخت و رعایت حقوق شهروندی یکی از ضرورت های جامعه است که باید به آن پرداخته شود در این راستا ضمن آسیب شناسی باید به آموزش و فرهنگ سازی در این بخش اقدام شود.

وی بیان کرد: هر چند تحریم های ظالمانه برعلیه کشور مشکلات اقتصادی برای مردم ایجاد کرده ولی سوء مدیریت ها می تواند مشکلات مردم را افزایش دهد.

خورشیدی اضافه کرد: مردم تحریم ها و مشکلات اقتصادی را تحمل می کنند ولی رفتارها، سوء مدیریت ها، تصمیم های نادرست و کج سلیقگی برخی افراد در دستگاه ها را برنمی تابند و در این راستا رعایت حقوق شهروندی امری مهم و ضروری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر ادامه داد: با توجه به وجود بیش از 60 هزار قانون در کشور کسی موافق نقض قانون نیست ولی می توان بیشترین مدارا را با اعمال درست قانون و رعایت حقوق شهروندی انجام داد.

خورشیدی با قدردانی از خدمات دستگاه های اجرایی در اعمال حقوق شهروندی گفت: الکترونیکی شدن فرایند ارائه خدمات به شهروندان فایده های زیادی دارد ولی حریم خصوصی مردم باید با رعایت حقوق شهروندی حفظ شود.

وی اضافه کرد: در راستای ارائه خدمات مطلوب نه تنها باید عدالت رعایت شود بلکه تبعیض مثبت برای افراد کم توان و توان خواهان استان بوشهر نیز باید اعمال شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تاکید کرد: منشور حقوق شهروندی به عنوان سند بالادستی و ملی مورد توجه است و در این راستا شناسایی موانع و برطرف کردن آنها باید در اولویت قرار بگیرد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha