قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۱۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۱۹ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های ورزشی در دشتی هزینه می شود

استان ها بوشهربوشهر امسال ۱۹ میلیارد تومان برای تکمیل ۶پروژه مهم ورزشی در شهرستان دشتی هزینه می شود.

۱۹ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های ورزشی در دشتی هزینه می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرماندار دشتی روز دوشنبه در آئین تجلیل از ورزشکاران موفق و مدال آوران ورزشی شهرستان دشتی گفت: در سه سال گذشته گام های بزرگی برای تکمیل و توسعه زیرساخت های ورزشی در این شهرستان برداشته شده که بیشتر آنها تا دهه فجر امسال تکمیل و به بهره برداری  می رسد.

عبدالله نادری افزود: جایگاه ویژه تماشاگران و خوابگاه  ورزشگاه تختی خورموج، احداث چمن ورزشگاه شماره ۲ خورموج، سالن کشتی خورموج، تکمیل سالن ورزشی در باغان، ورزشگاه و چمن مصنوعی شهر کاکی از مهمترین پروژه های ورزشی در دست اجرای شهرستان دشتی است.

وی تاکید کرد: ورزشکاران شهرستان دشتی سال گذشته در رشته های مختلف ورزشی  بسیار موفق بودند و  افتخارهای زیادی در کشور و استان برای شهرستان کسب کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتی گفت: این شهرستان سه هزار ورزشکار سازمان یافته دارد که در قالب  ۲۰  رشته ورزشی فعالیت می کنند.

بهرام عباسی افزوود: در زمان حاضر ۲۰ هیات ورزشی در بخش زنان و مردان در شهرستان دشتی فعال هستند که نقش مهمی در برگزاری مسابقه های ورزشی و توسعه فعالیت ورزشکاران دارند.

در این آئین به مناسبت هفته تربیت بدنی از ۲۱ ورزشکار نوجوان و جوان شهرستان دشتی که در سال گذشته موفق به کسب رتبه های برتر استانی وکشوری شده اند تجلیل شد.

شهرستان دشتی با ۸۶ هزارنفرجمعیت در۸۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha