قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۱۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رقابت نزدیک در بوندسلیگا/ ۹ تیم با اختلاف ۲ امتیاز

تیم های اول تا نهم بوندسلیگا تا پایان هفته هشتم تنها ۹ امتیاز با هم اختلاف دارند.

رقابت نزدیک در بوندسلیگا/ ۹ تیم با اختلاف ۲ امتیاز

و به نقل از آس، مونشن گلادباخ صدرنشین بوندسلیگا آلمان است. بایرن مونیخ با وجود شکست این تیم نتوانست از این فرصت بهره ببرد و برابر آگزبورگ مساوی کرد. شاگران نیکو کواچ اکنون در جایگاه سوم قرار دارند. در این میان ولفسبورگ دیده می شود که این تیم نیز نتوانست پیروز شود. با پایان هفته نهم شرایط در بوندسلیگا خیلی پیچیده شد. رقابت در این لیگ بیش از دیگر مسابقات نزدیک است. از رتبه نخست تا تیم نهم تنها دو امتیاز اختلاف وجود دارد. هرکدام از ۹ تیم در پایان هفته می تواند صدرنشین شود. در انگلیس، صدرنشین دو برابر تیم هفتم امتیاز دارد.

بایرن همچنان بخت نخست قهرمانی است. این تیم در هفت دوره اخیر قهرمان بوندسلیگا شد و در نقل و انتقالات بیش از دیگر تیم ها خرج کرد. با این حال در این فصل فراز و فرود زیادی داشته است و تنها نیمی از بازی ها را با پیروزی به پایان رسانده است. این تیم در هشت هفته ۱۵ امتیاز کسب کرده است و در دو بازی اخیر تنها یک امتیاز به دست آورد. گلادباخ و ولفسبورگ با ۱۶ امتیاز در صدر قرار دارند. بایرن، دورتموند و لایپزیگ ۱۵ امتیازی هستند. فرایبورگ، شالکه، اینتراخت فرانکفورت و لورکوزن ۱۴ امتیاز دارند.  

در اسپانیا به عنوان مثال میان تیم اول و نهم ۶ امتیاز اختلاف وجود دارد (۱۹-۱۳) البته با یک هفته بیشتر. میان سویا، تیم نهم و رئال سوسیداد (تیم چهارم) پنج امتیاز اختلاف وجود دارد.

یوونتوس، پاری سن ژرمن، لیورپول ...

در ایتالیا که مانند آلمان هشت هفته برگزار شده است شرایط متفاوت است. تنها اختلاف میان یوونتوس صدرنشین و اینتر، تیم دوم اختلاف کم است و فیورنتینا (تیم نهم) یازده امتیاز با رتبه اول فاصله دارد (۲۲-۱۱). در فرانسه نیز شرایط مشابه است. پاری سن ژرمن ۲۴ امتیازی اختلافش با نانت پنج امتیاز است. تیم نهم تنها ۱۰ امتیاز کسب کرده است.

در انگلیس رقابت میان دو تیم بزرگ برقرار است. فصل گذشته منچسترسیتی و لیورپول تا آخرین هفته برای قهرمانی رقابت کردند و با رقیبانشان فاصله زیادی داشتند. چلسی از این دو تیم ۲۰ امتیاز کمتر داشت. اکنون در هفته نهم لیورپول ۲۵ امتیازی است و ۶ امتیاز بیش از تیم پپ گواردیولا کسب کرده است. اختلاف صدرنشین با تیم دوم ۱۳ امتیاز است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha