قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۰۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

با همراهی مردم و هماهنگی مسئولین؛

همایش میلیونی جاماندگان اربعین در استان تهران به نمایش گذاشته شد

تهران- رییس شورای هماهنگی تبلیغلیغات اسلامی استان تهران گفت: همایش میلیونی جاماندگان اربعین حسینی با همراهی مردم و هماهنگی مسئولین در استان تهران به نمایش گذاشته شد.

همایش میلیونی جاماندگان اربعین در استان تهران به نمایش گذاشته شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سید محسن محمودی ، ضمن تقدیر از حضور میلیونی زائرین اربعین حسینی ، خادمین و موکب های مستقر در پیاده روی نجف تا کربلا اظهار داشت: این پیاده روی بجز نقش مهم سیاسی، اثرات تربیتی بسیاری هم دارد، چرا که اندیشه عاشورایی در اربعین شکوفا می شود و حقیقت زیر خاکستر مانده عاشورا را اربعین دوباره شعله ورمی کند.

محمودی با بیان اینکه اربعین اعتقادساز، اخلاق ساز، دین ساز، ولایت مدار ساز و رفتار ساز است افزود: پیاده روی نشان دهنده توامان فرهنگ و نیروی شیعه است. شیعه ای متحد که می تواند مقاومت جانانه ای در مقابل دشمن داشته باشد.

وی با اشاره به اربعین حسینی و اهمیت آن در این برهه از تاریخ و زمان، گفت: حضور میلیونی زائران و خیل مشتاقان پیاده روی اربعین حسینی نشان دهنده جهانی تر شدن پیاده روی اربعین حسینی است چرا که این حضور میلیونی زمینه ظهور و ایجاد تمدن نوین اسلامی را در بهت و حیرت جهانیان فراهم خواهد کرد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در ادامه ضمن تقدیر از جاماندگان اربعین حسینی در استان تهران عنوان داشت: از حضور میلیونی مردم تهران در مراسم اربعین  همچنین از حضور و مشارکت گسترده مردم و گروه ها و هیئت های عزاداری شهرستانهای استان در برگزای مراسم در سطح استان تشکر و قدردانی می کنیم و همانطور که همیشه مشاهده کردیم مردم با عشق و علاقه بسیاری که به اهل بیت(ع) دارند همواره حضوری گسترده در این مراسم و برنامه ها را به منصه ظهور می گذارند.

محمودی در ادامه با تقدیر از همه دستگاههای اجرایی ، امنیتی ، اطلاعاتی، خدماتی و فرهنگی نیز افزود: امسال نیز پیاده روی اربعین حسینی همچون سنوات گذشته با شکوه و عظمت برگزار شد که این شکوه به جز یاری و هماهنگی و هم افزایی همه دستگاه ها مقدور نبود، چرا که با مشارکت همه دستگاه ها و نهادهای فرهنگی شهرستان و حضور گسترده مردم، این مراسم با حضور میلیونی مردم استان تهران با شکوه خاصی برگزارشد و زائران مسیرهای ۵ گانه را تا مرقد مطهر عبدالعظیم حسنی(ع) را به عشق و ارادت به حضرت سید الشهداء پیاده طی کردند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha