قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۰۰۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پذیرایی بیش از 350 هزار زائر در موکب قاسم ابن الحسن تیپ 48 فتح مستقر در مرز شلمچه

معاون هماهنگ کننده تیپ 48 فتح گفت: از زمان استقرار موکب قاسم ابن الحسن در مرز شلمچه به بیش از 350 هزا نفر خدمات رفاهی، بهداشتی و درمانی ارائه گردید.

پذیرایی بیش از 350 هزار زائر در موکب قاسم ابن الحسن تیپ 48 فتح مستقر در مرز شلمچه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ جهانگیر پورملک در لنده،  با اشاره حضور خودجوش و مردمی در همایش جهانی پیاده روی اربعین اظهار داشت: اربعین حسینی امروز به یک فرهنگ و آئین جهانی تشیع تبدیل شده است.

وی افزود: بسترسازی برای حضور پر شور اقشار مختلف مردم در این آئین، یکی از وظایف مهم دستگاه ها و نهادهای فرهنگی و انقلابی بوده که در این راستا باید تلاش ها دوچندان شود.

معاون هماهنگ کننده تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویر احمد در ادامه تصریح کرد: تیپ 48فتح استان در راستای اجرای مأموریت های فرهنگی خود موکب قاسم ابن الحسن را در مرز شلمچه جهت پذیرایی و خدمات رسانی به زوار اربعین راه اندازی کرد.

پورملک ادامه داد:  طی چند روز گذشته این موکب پذیرای زوار ایرانی و خارجی بوده و در وعده های صبحانه، ناهار، شام، میان وعده با تمام توان پذیرای زوار بوده است.

وی خاطر نشان کرد:  علاوه بر خدمات ذکر شده بستر لازم جهت اسکان زوار نیز در کنار موکب تدارک دیده شد و روزانه بیش از 400 الی 500 زائر نیز از محل اسکان استفاده می کردند.

معاون هماهنگ کننده تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویر احمد ادامه داد:  از دیگ خدمات ارائه شده به زوار استقرار اکیپ امدادی و بهداشتی و درمانی در کنار موکب بوده که در این خصوص نیز خدمات قابل توجهی به زوار ارائه گردید.

پور ملک در ادامه گفت: حضور پزشکان و پرستاران مجرب در کنار تیم های امدادی و بهداشتی نیزز بر اهمیت استقرار موکب در مرز شلمچه افزود و در این مدت بیش تز 400 نفر از خدمات بهداشتیو درمانی و امدادی استفاده کردند.

وی افزود: در مجموع طی روزهای استقرار موکب در قاسم ابن الحسن(ع) در مرز شلمچه،  این موکب به بیش از 350 هزار نفر از زوار اربعین حسینی خدمات رفاهی، بهداشتی و درمانی ارائه گردید.

انتهای پیام/۸۲٠۱۳

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha