قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۹۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب شد

مشهد - سیدمحمدحسین بحرینی طوسی با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد منصوب شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی «بحرینی طوسی» را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دانشکده علوم پزشکی مشهد منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

با عنایت به سوابق و تجربیات جناب عالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد منصوب می شوید تا با اتکال به خداوند متعال و استفاده از تجربیات ارزنده خود در جهت تعالی کلیه امور دانشگاه اهتمام نمایید. امید است به یاری پروردگار در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

وزیر بهداشت همچنین در پیامی به محمد رضا دارابی، رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی مشهد نوشت: خدمت گزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم. از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را درخدمت گزاری به نظام اسلامی و مردم شریف ایران، در مناصب و جایگاه های دیگر خواستارم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha