قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۹۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۶۰ درصد پلاتین های مورد نیاز بیمارستان های کشور در مشهد تامین می شود

استان ها خراسان رضویمشهد مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی ماشین سازی و فناوری های برتر مشهد گفت: یک واحد صنعتی مستقر در این شهرک ۶۰ درصد پلاتین های مورد نیاز بیمارستان های کشور را تامین…

۶۰ درصد پلاتین های مورد نیاز بیمارستان های کشور در مشهد تامین می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید محمد خوشحال روز یکشنبه افزود: واحدهای صنعتی دانش بنیان و توانمند متعددی در این شهرک مستقر هستند که قابلیتهایشان مغفول مانده و کمتر در مورد توانمندی هایشان اطلاعرسانی شده است.

وی ادامه داد: برخی از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک فناوریهای برتر با مهندسی معکوس، برخی قطعات الکترونیکی را ساخته و آنها را بومی سازی کرده اند تا کشور را از نیاز به این قطعات بی نیاز کنند.

مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی ماشین سازی و فناوری های برتر گفت: لامپ های ال. ای. دی و سلول های خورشیدی از جمله فناوری هایی است که توسط یکی از واحدهای تولیدی در این شهرک ساخته می شود.

خوشحال افزود: ۲۷۵ واحد صنعتی در شهرک ۱۶۰ هکتاری ماشین سازی و فناوری های برتر مستقر است که از این تعداد ۲۱۰ واحد صنعتی، بزرگ و کمتر از ۱۰ واحد، دانش بنیان هستند.

وی اضافه کرد: ۱۵ درصد از کل واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی ماشین سازی و فناوری های برتر فعال نیستند که یا تعطیل هستند یا هنوز به بهره برداری نرسیده اند.

شهرک صنعتی ماشین سازی و فناوری های برتر در کیلومتر ۲۸ جاده مشهد – قوچان واقع شده است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha