قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۹۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پرسپولیس در آستانه هت تریک تلخ بعد از ۱۵۲۲ روز؛ فرکی، گل محمدیِ ثانی می شود؟

ورزش فوتبالتهران پرسپولیس بعد از چهار سال و ۲ ماه ممکن است بار دیگر در لیگ برتر سه شکست متوالی را تجربه کند.

پرسپولیس در آستانه هت تریک تلخ بعد از ۱۵۲۲ روز؛ فرکی، گل محمدیِ ثانی می شود؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس امروز در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی به مصاف پیکان خواهد رفت.

این دیدار در حالی به انجام می رسد که سرخ پوشان تهرانی تا به اینجا سه برد و سه شکست در کارنامه خود داشته اند. شاگردان «گابریل کالدرون» در هفته های پنجم و ششم ۲ شکست تلخ را مقابل سپاهان و شهر خودرو متحمل شدند و حالا در رده هفتم جدول رده بندی قرار دارند.

پرسپولیس در صورت شکست پیکان می تواند به زنجیره باخت های خود در لیگ پایان دهد و دوباره در جمع بالانشینان قرار بگیرد اما باخت این تیم، به هیچ وجه اتفاق خوبی نخواهد بود چرا که بعد از چهار سال و ۲ ماه مجددا در لیگ، سه شکست پیاپی را تجربه می کنند. قرمزهای پایتخت آخرین بار در لیگ پانزدهم سه بازی پیاپی را باختند.

در آن سال پرسپولیس در هفته دوم در اهواز با نتیجه ۲ بر یک به استقلال خوزستان باخت. در روزی که حسن بیت سعید برای تیم عبدالله ویسی خوش درخشید. شاگردان برانکو (ایوانکوویچ) هفته بعد در اصفهان با نتیجه چهار بر ۲ مقابل سپاهان طعم تلخ باخت را چشیدند. در آن مسابقه حسین فرکی سرمربی طلایی پوشان بود. در هفته چهارم نیز تیم پایتخت نشین با حساب ۲ بر یک مغلوب ذوب آهن شد. اشتباه علیرضا فغانی و پنالتی که برای تیم یحیی گل محمدی در دقایق پایانی گرفت باعث آن شکست شد. 

حالا بعد از ۱۵۲۲ روز، پرسپولیس در صورت متحمل شدن باخت در برابر پیکان، بار دیگر در تعداد شکست ها، در لیگ برتر هت تریک خواهد کرد.

باید دید حسین فرکی می تواند مانند یحیی گل محمدی در لیگ پانزدهم پرسپولیس را به سه شکست متوالی در لیگ برتر برساند یا خیر.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha