قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۹۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روایت ذوالنور از جنایات بی شمار داعش

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با برشمردن جنایات بی شمار داعش در عراق گفت: یک قلم جنایت این گروهک تروریستی این بود که در شمال عراق ۱۱۰ هزار نفر از زنان مسلمان و غیرمسلمان را به عنوان برده جنسی به اروپا فروختند.

روایت ذوالنور از جنایات بی شمار داعش

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: حجت الاسلام ذوالنور در مراسم بزرگداشت شهیدان جعفری که در مصلی قدس برگزار شد، اظهار داشت: اگر مدافعان حرم نبودند جهان اسلام وضع بسیار سختی داشت و با مشکلات زیادی روبه رو بود.

وی با اشاره به جنایات داعش افزود: یک قلم جنایت این گروهک تروریستی این بود که در شمال عراق ۱۱۰ هزار نفر از زنان مسلمان و غیرمسلمان را به عنوان برده جنسی به اروپا فروختند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر نوامیس ملت های اسلامی عزت دارند به برکت خون های پاک غیورمردانی است که پرچم اسلام را زنده نگه داشتند.

داعش سگ های آموزش دیده رژیم صهیونیستی بودند

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه داعش سگ های آموزش دیده رژیم صهیونیستی بودند، عنوان کرد: اگر مدافعین حرم مقابل آن ها ایستادگی نمی کردند این گروهک تروریستی از کشور های اسلامی چیزی باقی نمی گذاشت.

ذوالنور گفت: خط سبز انتظار و خط سرخ شهادت دو خط حرکت مسیر شیعه است و تا زمانی که شیعیان در این دو خط حرکت می کنند هیچ کدام از نقشه های دشمنان به نتیجه نخواهد رسید.

رژیم آل سعود با دلار های نفتی داعش را به جان جهان اسلام انداخت

وی تصریح کرد:پادشاهان سعودی با دلار های نفتی داعش را به جان جهان اسلام انداختند و امروز پیوند نامقدس سران حکومت منفور سعودی با اسرائیل و نتانیاهو افشاشده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آمریکا شرمنده تر از گذشته در حال ترک سوریه است درصورتی که قرار بود در مدت یک ماه به اهداف خود در این کشور برسد و آن را نابود کند، ولی هشت سال طول کشیده است و همچنین قرار بود یمن را یک هفته غارت کنند وبیش از سه سال زمان می برد و به اهداف شوم خود دست پیدا نکرد.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آیه ای از قرآن کریم عنوان کرد: کفار دست از پیکار علیه شما برنمی دارند تا نیروی محرکه را از شما بگیرند، ایمان و معنویت و عشق به اهل بیت (ع) و عشق به ولایت ازجمله موضوعات موفقیت انقلاب اسلامی است.

ذوالنوربا اشاره به اهمیت مراسم اربعین گفت: حرکت حماسی اربعین زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) و شکل گیری و بیان گر عطشی است که جهان تشنه عدالت علوی است، اگر اربعین نبود کربلا فراموش می شد و این حماسه دنیا را متحیر کرده است.

وی بابیان اینکه عشق و علاقه به امام حسین (ع) سبب ایجاد تمدن مهدوی است و اربعین چراغ روشنی است که محور را مشخص کرده است، خوشابه حال افرادی که در مسیر حماسه اربعین حضور دارند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha