قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۹۴۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

از مرگ تلخ دانش آموز خراسانی تا مصدومیت ۱۱ دانش آموز در تصادف زنجیره ای

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از واژگونی خودرو حامل چند دانش آموز در مسیر مدرسه خبر داد و گفت: در اثر این حادثه دانش آموز پایه هشتم دبیرستان شبانه روزی این منطقه جان خود را از دست داد.

از مرگ تلخ دانش آموز خراسانی تا مصدومیت ۱۱ دانش آموز در تصادف زنجیره ای

: سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از واژگونی خودرو حامل چند دانش آموز در مسیر مدرسه خبر داد و گفت: در اثر این حادثه دانش آموز پایه هشتم دبیرستان شبانه روزی این منطقه جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی، مهدی مجیدی فرد، گفت: متاسفانه صبح امروز یک شنبه ۲۸ مهرماه یک دستگاه خودروی سواری در مسیر روستای رودخانه به سمت روستای اسدآباد در منطقه جلگه رخ، واژگون و در اثر این حادثه دانش آموز پایه هشتم دبیرستان شبانه روزی این منطقه جان خود را از دست داد.

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی بیان کرد: همچنین در این سانحه دو دانش آموز دیگر مجروح شدند که جهت پیگیری روند درمان به بیمارستان منتقل شدند.

وی افزود: خودرو سانحه دیده سرویس دانش آموزی نبوده و به صورت آزاد وظیفه انتقال این سه دانش آموز به مدرسه را بر عهده داشته است.

مصدومیت ۱۱ دانش آموز در تصادف زنجیره ای

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت ۱۱ دانش آموز در تصادف زنجیره ای خبر داد.

مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: ساعت ۶:۴۸ دقیقه صبح امروز حادثه تصادف زنجیره ای ۳ دستگاه خودروی سواری سرویس مدارس در محور دژگان-بندر خمیر در هرمزگان به اطلاع اورژانس رسید.

وی افزود: در این حادثه ۱۱ دانش آموز دختر ۱۳ تا ۱۶ سال و ۳ راننده مصدوم شده و توسط آمبولانس های اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha