قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۹۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توپوگرافی مناسب روستای «کزج» خلخال برای ساخت فیلم سینمایی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال گفت: انتخاب منطقه کزج خلخال برای ساخت فیلم «کارو» به خاطر موقعیت خوب توپوگرافی آن منطقه است.

توپوگرافی مناسب روستای «کزج» خلخال برای ساخت فیلم سینمایی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رویا کاظمی در گفت وگو با منطقه کزج خلخال برای ساخت فیلم «کارو» با  موضوع دفاع مقدس به خاطر موقعیت خوب توپوگرافی آن منطقه است.

وی افزود: شرایط اقلیمی و توپوگرافی منطقه خلخال در روستای کزج بخش خورش رستم خلخال مشابهت زیادی به منطقه کردستان و مناطق حضور رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال تشریح کرد: این فیلم  با همکاری کارگردانان و تهیه کنندگان مطرح صداوسیما، تلویزیون و سینمای دفاع مقدس از روز سه شنبه ۲۳ مهر ماه کلید خورده و تصویربرداری آن آغاز شده است که ۴۰درصد فیلم در شهرستان خلخال ساخته خواهد شد.

وی به حضور تعدادی از بازیگران مطرح کشور در این فیلم اشاره کرد و ادامه داد: حضور بیش از ۴۰۰ هنرور شهرستان خلخال در این فیلم حاکی از توانمندی هنرمندان خلخالی در زمینه تولید فیلم سینمایی، فیلم کوتاه و تله فیلم است.

کاظمی بیان کرد: این فیلم با همکاری سازمان رسانه ای اوج در استان اردبیل ساخته خواهد شد و تا پایان سا ل جاری به مرحله تدوین و تولید خواهد رسید.

وی گفت: قسمت های بعدی این فیلم در شهرستان سرعین و منطقه کوهستانی آلوارس اردبیل ادامه فیلم برداری می شود.

از اردبیل، طی دو سال گذشته در بخش خورش رستم شهرستان خلخال دو فیلم نیمه بلند و فیلم سینمایی با محوریت دفاع مقدس و سردار شهید «عمران پستی» ساخته شده است.

انتهای پیام/3463/631/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha