قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۹۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مقاومت، درس آموختنی از عاشوراست/کربلا جریانی است که در همه زمان ها وجود دارد

عالم اهل سنت کردستان گفت: درسی که از قیام عاشورا باید بگیریم درس مقاومت و مقابله و مبارزه با ظلم است و همانگونه که امام حسین به ظالمان زمان، نه گفت، ما هم باید با الگوبرداری از این امام همام به تمام ظالمین جهان نه بگویم.

مقاومت، درس آموختنی از عاشوراست/کربلا جریانی است که در همه زمان ها وجود دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ماموستا بهمنی در سنندج اظهار کرد: یکی از مهم ترین مسائل در بحث پیاده روی اربعین نمایش وحدت در بین مسلمانان جهان اسلام است تا زمانی که ما مسلمانان حول و محور قرآن و در مسیر اهل بیت حرکت کنیم، قطعا پیروز خواهیم شد.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج خاطرنشان کرد: دوری از اهل بیت و فاصله گرفتن از آموزه های دینی و اصل مهم وحدت بزرگترین آسیب را به جهان اسلام وارد می کند و این موضوعی است که دشمنان به خوبی آن را درک کرده و از هر حربه ای برای ایجاد شکاف در بین مسلمانان و دور کردن آنان از اهل بیت استفاده می کنند.

وی تصریح کرد: حب اهل بیت پیامبر و خاندان پیامبر به عنوان یکی از محورهای اساسی دین مبین اسلام مورد توجه قرآن و سنت پیامبر است و تا زمانی که این حب و محبت در بین مسلمانان وجود داشته باشد هیچ دشمنی را یارای تفرقه افکنی در بین آنها نخواهد بود.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج افزود: واقعه کربلا و موضوع کربلا موضوع به زمان و مکان خاصی نیست، کربلا جریانی است که در همه زمان ها وجود دارد، اگر روزی یزد و یزیدیان فرزند پیامبر اسلام را به شهادت رساندن به خاطر ایستادگی در برابر اسلام و ارزش های آن بود چرا که امام حسین(ع) برای احیای دین جدش قیام کرد و یزیدیان آن را مانعی سر راه زیاده خواهی ها خود می دیدند.

ماموستا بهمنی عنوان کرد: درسی که از قیام عاشورا باید بگیریم درس مقاومت و مقابله و مبارزه با ظلم است، امام حسین به ظالمان زمان نه گفت و ما هم باید با الگو برداری از این امام همام به تمام ظالمین جهان نه بگویم.

 وی خاطرنشان کرد: امروز هم حسین زمان و رهبریت و نظام ما چون مسئله دین را در عرصه بین المللی مطرح می کنند، دشمنان اسلام سعی دارند با هجمه های اقتصادی و نظامی مانع از پیشروی نظام اسلامی شوند و در این مسیر از هیچ نوع توطئه و هجمه ای از نظامی، سیاسی و اقتصادی و غیره غافل نمی شوند.

انتهای پیام/2330/71

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha