قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۹۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شرکت مرموز اماراتی مأموران اطلاعاتی اسرائیل را جذب کرده است

شرکت مرموز اماراتی مأموران اطلاعاتی اسرائیل را جذب کرده است

شرکت مرموز اماراتی مأموران اطلاعاتی اسرائیل را جذب کرده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تحقیقات رسانه های صهیونیستی نشان می دهد برخی از افرادی که دوران خدمت وظیفه خودشان را در یگان های فناوری ارتش رژیم صهیونیستی گذارنده اند در ازای دریافت دستمزدهای نجومی جذب شرکت های مرتبط با سرویس های اطلاعاتی امارات متحده عربی شده اند. 

 یک مقام سابق رژیم صهیونیستی به روزنامه یدیعوت آحارونوت گفته چندی پیش سربازی که خدمت وظیفه اش را در یکی از یگان های تخصصی سایبری دستگاه اطلاعاتی اسرائیل به پایان رسانده بود با او تماس گرفته و گفته که در حال حاضر مشغول ساخت ابزارهای جاسوسی برای یک کشور عربی است. 

این مقام سابق رژیم صهیونیستی می گوید: «از این تماس تعجب کردم. اول فکر کردم شوخی است. ابزارهایی که او درست می کند ممکن است برای جاسوسی از یکی از فرماندهان ارتش اسرائیل و هک گوشی همراه او مورد استفاده قرار بگیرد. آن سرباز به من گفت که بعد از اتمام خدمت سربازی از از اسرائیل جدا شده است. با وجود این من به او گفته ام که او با ساخت این ابرازهای جاسوسی در حال ضربه زدن به دستگاه امنیتی اسرائیل است و افرادی مانند او باید روانه زندان شوند.»

این مقام گفته که مسئله موجود در حال حاضر این است که شمار کسانی که وضعیتی مانند این سرباز سابق اسرائیلی دارند زیاد است. 

گفته های او موجب شده روزنامه یدیعوت آحارونوت تحقیقاتی را درباره این موضوع آغاز کرده و متوجه شود عده زیادی از فارغ التحصیلان یگان های اطلاعاتی در ارتش اسرائیل در حال همکاری با شرکت های مرتبط با دستگاه های اطلاعاتی کشورهای عربی هستند. 

شرکت اماراتی «Dark Matter»

در حال تکمیل...

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha