قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۸۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر مدرسه علمیه ناصریه اصفهان مطرح کرد:

انتشار و توزیع حدود ۵۰۰ جلد کتابچه «اربعین» به سه زبان خارجی

اصفهان-مدیر مدرسه علمیه ناصریه اصفهان گفت: امسال در ایام اربعین حسینی ۵۰۰ جلد کتابچه اربعین در سه زبان انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی در اختیار گردشگران خارجی قرار گرفت.

انتشار و توزیع حدود ۵۰۰ جلد کتابچه «اربعین» به سه زبان خارجی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سید محسن اخوان با اشاره به یک دهه فعالیت مدرسه علمیه ناصریه در حوزه گردشگری مذهبی اظهار داشت: در سال گذشته ۲۸ هزار گردشگر از مدرسه علمیه ناصریه بازدید کردند و با شرکت در گفت و گوی چهره به چهره بیش از گذشته با مضامین اسلام و تشیع آشنا شدند.

وی افزود: بنا به هر مناسبت مذهبی محتویات متناسب تولید می شود و در اختیار گردشگران خارجی قرار داده می شود.

انتشار و توزیع بالغ بر ۵۰۰ جلد کتابچه اربعین به سه زبان

مدیر مدرسه علمیه ناصریه اصفهان با بیان اینکه در اربعین امسال بیش از پانصد جلد از کتابچه اربعین در اختیار گردشگران خارجی قرار گرفت، ادامه داد: کتابچه اربعین در سه زبان انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی برای آشنایی با اربعین حسینی در اختیار گردشگران قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه برنامه ای در فرودگاه امام خمینی (ره) در تهران برگزار شد، تصریح کرد: با برگزاری نمایشگاه در سه مجموعه فرهنگی و با همکاری با سازمانها و نهادهای مختلف و توزیع کارت پستال های محرم، گردشگران  با مضامین اسلام و تشیع آشنا شدند.

برگزاری نمایشگاه با موضوع اربعین حسینی

حجت الاسلام اخوان با اعلام برنامه های مدرسه علمیه ناصریه در ایام اربعین حسینی اظهار داشت: گفت و گوهای چهره به چهره مبلغان با گردشگران خارجی با موضوع های اربعین و معرفی شخصیت والای اباعبدالله الحسین(ع) وقیام عاشورا از فعالیت های این ایام بوده است.

وی اضافه کرد: نمایشگاهی به مناسبت ایام اربعین حسینی در مدرسه علمیه ناصریه اصفهان به ۵ زبان زنده دنیا برگزار شد که یک غرفه به آثار استاد بدرالسماء اختصاص یافت و در غرفه چندرسانه ای نیز گردشگران به طور ملموس با اربعین حسینی آشنا شدند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha