قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۸۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نیروی دریایی سپاه پاسداران مظهر اقتدار ملت ایران در دریا

استان ها هرمزگانبندرعباس نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تلاش می کند، مظهر اقتدار ملت ایران در دریا باشد و در این مسیر تمام توان خود را به کار بسته است.

نیروی دریایی سپاه پاسداران مظهر اقتدار ملت ایران در دریا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر شنبه در دیدار با رییس کل دادگستری هرمزگان اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه تلاش می کند با ارتقاء توان بازدارندگی بر دستگاه محاسباتی دشمنان به ویژه آمریکا اثر بگذارد.

سردار عباس غلامشاهی افزود: نیروی دریایی سپاه دارای اقتدار، صلابت و حاکمیت کامل بر آب های کشور است.

وی تاکید کرد: ما مکلف هستیم از منافع مردم و منافع ملی حراست کنیم تا مردم که صاحب اصلی نظام هستند بتوانند در آرامش و امنیت کامل باشند.

ضرورت عملکرد منسجم دستگاه های متولی جهت مبارزه قاطعانه با قاچاق

رییس کل دادگستری هرمزگان نیز در این دیدار بیان داشت: به منظور مبارزه قاطعانه با قاچاق کالا و ارز ، ضرورت دارد تمام دستگاه های مسوول به صورت مسنجم و هماهنگ در این مسیر عمل کنند.

علی صالحی با تاکید بر هم افزایی هرچه بیشتر دستگاه قضایی و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور مقابله بی امان با قاچاق ، گفت: با اتخاذ تمهیدات مناسب و تشریک مساعی میان دستگاه قضایی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، گریزگاه های قاچاقچیان مسدود خواهد شد.

وی با اشاره به راه اندازی مجتمع ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز، افزود: این مجتمع شامل شعبه های دادگاه انقلاب و شعبه های بازپرسی است و قضات این مجتمع با صدور ابلاغ ویژه، در چارچوب قوانین و مقررات، با سرعت و دقت و با جدیت، به پرونده های قاچاق رسیدگی می کنند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha