قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۸۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رضا گلزار: صبر و تحمل وجه تمایز من و خیلی هاست/ ۳ هفته مانده به کنسرت آمریکا، ۶۰ درصد بلیت ها فروش رفته

محمدرضا گلزار در واکنش به انتقادها از کنسرتش در لس آنجلس، تاکید کرد ۲۰ سال است با این مسایل غریبه نیست اما صبر و تحمل می کند و این دو وجه تمایز او و خیلی های دیگر است.

رضا گلزار: صبر و تحمل وجه تمایز من و خیلی هاست/ ۳ هفته مانده به کنسرت آمریکا، ۶۰ درصد بلیت ها فروش رفته

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا گلزار در واکنش به انتقادها از کنسرتش در لس آنجلس، تاکید کرد ۲۰ سال است با این مسایل غریبه نیست اما صبر و تحمل می کند و این دو وجه تمایز او و خیلی های دیگر است.

برگزاری کنسرت محمدرضا گلزار در سالن دالبی تئاتر لس آنجلس این روزها حسابی جنجالی شده و حواشی را به همراه داشته است. گلزار در گفت وگوی تلفنی با یک شبکه اینترنتی به این حواشی واکنش نشان داد و گفت: «من حدود بیست سال است که با این موضوع (حواشی ها) غریبه نیستم. اما شدتش بعضی مواقع مثل حالا بیشتر می شود.»

او ادامه داد: «سنجش موفقیت یا عدم موفقیت یک کار بعد از انجام آن محاسبه می شود نه قبلش! من نمی دانم چه اتفاقی افتاده که در مورد کنسرت من خیلی ها پیشواز رفتند. کنسرت من سه هفته آینده برگزار میشود و ۶۰ درصد بلیت هایش تا به امروز فروش رفته، چگونه قضاوت می شود که موفق بوده یا نبوده؟! من اهل بلندپروازی نیستم. افتخاری هم نیست اما صبر و تحمل دو وجه تمایز بین من و خیلی های دیگر است.»

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha