قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۸۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده کل سپاه: حرارت عاشقان حسینی استکبار را ذوب می کند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حرارت عاشقان امام حسین (ع) و زائران اربعین استکبار را مانند یخ ذوب می کند.

فرمانده کل سپاه: حرارت عاشقان حسینی استکبار را ذوب می کند

: سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی در شهرری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اربعین روزی است که همه رودخانه های بزرگ عشق و محبت الهی به سمت امام حسین (ع) پیش می روند و نشان می دهند که امام حسین (ع) حقیقت جاری است که از مرز زمان عبور کرده و همه دل های مشتاق را متوجه خود کرده است.

وی افزود: زائران اربعین قطراتی از دریای بیکران هستند که به امام حسین (ع) می پیوندند و این پیاده روی نشان دهنده وحدت امت اسلامی است.

سلامی تصریح کرد: امت اسلام بر مبنای عاشورا و امام حسین (ع) است و این مراسم پیاده روی اربعین ریشه ظلم و استبداد را از بین خواهد برد.

وی با بیان اینکه نهضت امام حسین (ع) فراگیر است و همه نسل ها و عصر ها را در خود ذوب می کند، گفت: همه شرکت کنندگان در مراسم پیاده روی به یک مسئله فکر می کنند و آن هم امام حسین (ع) است.

فرماندار کل سپاه پاسداران ادامه داد: امام حسین (ع) جهانی است و متعلق به تمامی بشریت است و امروز تمام هستی تحت تاثیر درخشان نور اباعبدالله (ع) است.

سلامی با اشاره به میزبانی مردم عراق از زائران حسینی، گفت: مردم عراق نهایت محبت، عشق و مهمان نوازی خود را نشان دادند و ما از تک تک آن ها تشکر می کنیم، دست ها و خاک کف پاهایشان را می بوسیم، امیدواریم در سلامت و امنیت باشند ما نیز در کنار آن ها هستیم.

وی با بیان اینکه راهپیمایی اربعین باعث می شود استکبار جهانی مانند یخ ذوب شود، افزود: این حرارتی که مشتاقان امام حسین (ع) ایجاد کردند استکبار را ذوب خواهد کرد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha