قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۸۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزیر دفاع آمریکا: نیروهای آمریکایی به ایجاد منطقه امن در سوریه کمک نمی کنند

وزیر دفاع آمریکا اظهار کرد، هیچ سرباز آمریکایی ای در ایجاد "منطقه امن" در شمال سوریه مشارکت نخواهد داشت و آمریکا به "خروج از شمال سوریه ادامه می دهد".

وزیر دفاع آمریکا: نیروهای آمریکایی به ایجاد منطقه امن در سوریه کمک نمی کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وزیر دفاع آمریکا اظهار کرد، هیچ سرباز آمریکایی ای در ایجاد "منطقه امن" در شمال سوریه مشارکت نخواهد داشت و آمریکا به "خروج از شمال سوریه ادامه می دهد".

مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا به خبرنگاران گفت: هیچ یک از نیروهای زمینی آمریکا در ایجاد منطقه امن مشارکت نخواهد کرد. با این حال هم با ترکیه و هم با نیروهای دموکراتیک سوریه ارتباط خود را حفظ خواهیم کرد.

اسپر طی روزهای پیش رو به خاورمیانه و بروکسل سفر خواهد کرد تا درباره مسائلی همچون آینده مبارزه با کمپین داعش گفتگو کند.

وزیر دفاع آمریکا اظهار کرد، با همتای ترکیه ای خود گفتگو کرده و تاکید کرده است که آنکارا باید به توافق آتش بس پایبند باشد و از امنیت مردم در مناطق تحت کنترل نیروهای ترکیه اطمینان حاصل کند.

او در این باره گفت: حفاظت از اقلیت های دینی و قومی در این منطقه همچنان مورد تمرکز دولت (آمریکا) است. این آتش بس اقدامی لازم در حفاظت از جوامع آسیب پذیر به شمار می رود.

وی افزود، مسئولیت ترکیه را برای حفظ امنیت زندانیان داعش در مناطق تحت تاثیر حملات ترکیه به وزیر دفاع این کشور یادآور شده است.

یک مقام وزارت دفاع آمریکا که خواسته نامش فاش نشود، اظهار کرد، آمریکا به نظارت هوایی در شمال سوریه ادامه خواهد داد تا زندان هایی را که شبه نظامیان داعش در آن ها بازداشت هستند، تحت نظر داشته باشد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha