قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۷۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پیام پیاده روی اربعین

اربعین پیام های زیادی دارد که یکی از پیام های مهم اربعین یکپارچه شدن امت مسلمان و محب اهلبیت است که این اتفاق تمام اهداف شوم دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.

پیام پیاده روی اربعین

استان کردستان/مختار کرمی، خدای متعال برای هدایت انسان ها همواره حجت های خودش را روی زمین قرار داده و بشر از پرتو نور این انسان های والا بهره مند بوده است.

برای ما مسلمانان گویا طور دیگری سرنوشت رقم خورده است و آن اینکه خدای بزرگ ما را مسلمان وسپس عاشق اهل بیت خلق کرد.

ما افتخار می کنیم که پیرو انسان های پاک و وارسته ای هستیم که در پیشگاه خدای متعال دارای آبرویند.

عشق و ارادت به خاندان حضرت رسول بالاخص حضرت سیدالشهداء سرمایه ای بس بزرگ است که همه باید قدرآن را بدانیم و برای رشد و بالندگی این مسیر نورانی تلاش کنیم.

یکی از مناسبت های معنوی و بسیار پر اهمیت پیاده روی اربعین حسینی است که از دیر باز ارادتمندان سیدالشهداء به آن اهتمام داشته اند و این حرکت خودجوش پر از عشق و محبت را به ما انتقال داده اند.

هرساله دوستداران امام حسین علیه السلام از هر طیف و گروه وحتی اعتقادی با تمام وجود در پیاده روی اربعین شرکت می کنند و به مقام سراسر نور آن حضرت عرض ارادت می کنند.

چرا پیاده روی؟ و هدف آن؟

در سال های اخیر مساله پیاده روی اربعین علاوه بر یک موضوع معنوی به یک حرکت سیاسی و اجتماعی هم تبدیل شده است، به طوریکه مقام معظم رهبری برای اجرای دقیق و پراثر این مساله بارها نکات ارزنده ای فرموده اند که این خود نشان از اهمیت بالای مساله دارد وهمه ما هم موظفیم به این حرکت به صورت مادی و معنوی بپیوندیم وآن را برجسته کنیم.

دشمنان ما همواره تلاش کرده اند که اجتماع معنادار مسلمانان را کم رنگ و بی اثر جلوه دهند و درباره موضوع اربعین هم این اتفاق افتاده است که بزرگترین اجتماع بشری دنیا را در بایکوت شدید خبری قرار می دهند غافل از اینکه خدای متعال انسجام و یکدلی امت مسلمان را همواره یاری داده و آن را موجب نگرانی دنیای کفر قرار خواهد داد.

یکی از پیام های مهم اربعین یکپارچه شدن امت مسلمان و محب اهل بیت است که این اتفاق تمام اهداف شوم دشمنان را ایجاد تفرقه نقش بر آب خواهد کرد و آنها به خوبی می دانند که حرکت هماهنگ مسلمین با هدایت و راهنمایی حضرت امام خامنه ای به عنوان مقاوم ترین رهبر دنیا در مقابل کفر بزرگترین اتفاق تاریخ است و به فضل الهی تمدن بزرگ اسلامی شکل خواهد گرفت.

در روزهای اخیر تلاش مذبوحانه دشمنان اسلام را می بینیم که در صدد هستند که مساله اربعین را و حضور میلیونی مردم را از هم بپاشند و با ایجاد جنگ روانی آن را کم رنگ کنند غافل از اینکه، اینگونه رفتارها برای امت اسلام تکراری و حتی باعث انسجام بیشتر آنها خواهد شد.

مردم مسلمان و دوستداران اهل بیت و حضرت سیدالشهداء هم باید بدانند که این روزها نقشه های شوم دشمنان شتاب بیشتری به خود خواهد گرفت و ما باید مراقبت کنیم که نا خواسته در خط دشمن حرکت نکنیم و با همدلی و رفتار هوشمندانه باعث تقویت پیاده روی عظیم اربعین باشیم.

ان شاءالله به زودی پرچم نظام ولایی ایران اسلامی را با دستان پرتوان رهبری عظیم الشان انقلاب به دستان مبارک حضرت ولی عصر خواهیم سپرد.

انتهای پیام/2330/72

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha