قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۷۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برگزاری حرکت نمادین اربعین توسط جمعیت بالغ بر 200 هزار نفر در دزفول

رئیس اوقاف شهرستان دزفول گفت: روز اربعین جمعیت بالغ بر 200 هزار نفری حرکت نمادین اربعین بین نجف و کربلا را از آستانه سبزقبا تا بن جعفر اجرا و به صورت پیاده طی مسیر می کنند.

برگزاری حرکت نمادین اربعین توسط جمعیت بالغ بر 200 هزار نفر در دزفول

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجتبی خمیدی رئیس اداره اوقاف شهرستان دزفول  بامداد امروز در دزفول اظهار کرد: اداره اوقاف استان خوزستان هر سال یک موکب بزرگ را برای خدمات رسانی به زائران حسینی در مرز چذابه برپا می کند که معمولا مدیریت هر سه روز از خدمات رسانی را به یک شهرستان محول می کنند.

وی افزود: در مدت زمان خدمات رسانی های خود در این مرز روزانه 3 هزار پُرس غذا در ناهار و3 هزار پُرس غذا نیز در وعده شام میان زائران توزیع می کنیم. 

خمیدی با تأکید بر اینکه از ظرفیت هیات های مذهبی و خیرات مردمی برای پذیرایی در این موکب کمک شده گفت: با کمک خیران خدمات رسانی به زائران حسینی انجام می شود و هیچ اعتباری از سازمان به این موضوع اختصاص داده نشده است.

وی بیان کرد: برگزاری نماز جماعت و مراسمات ادعیه، پخش پیشانی بند و چفیه و تسبیح نیز از دیگر برنامه های اوقاف دزفول در موکب اوقاف در مرز چذابه است.

وی با بیان اینکه در شهرستان دزفول نیز دو موکب در آستانه سبزقبا و بن جعفر برپا شده است، گفت: روز اربعین جمعیت بالغ بر 200 هزار نفری حرکت نمادین اربعین بین نجف و کربلا را از آستانه سبزقبا تا بن جعفر اجرا و به صورت پیاده طی مسیر می کنند.

رئیس اوقاف شهرستان دزفول در پایان عنوان کردکرد: 35 نفر از اوقاف دزفول در مرز چذابه و در موکب های شهر نیز حدودا 40 نفر به زائران حسینی خدمات رسانی می کنند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha