قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۹۷۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش ۳۸ درصدی وصول مالیات در آذربایجان غربی

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت: در نیمه نخست امسال وصول مالیات ها در استان ۳۸ درصد افزایش داشته و برابر با ۶۳۰ میلیارد تومان بوده است.

افزایش ۳۸ درصدی وصول مالیات در آذربایجان غربی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسن کوماسی امروز در ارومیه با اشاره به افزایش ۳۸ درصدی وصول مالیات در آذربایجان غربی در نیمه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته اظهار کرد: در این مدت ۶۳۰ میلیارد تومان مالیات و عوارض در سطح استان وصول شده که ۱۰۰ میلیارد تومان آن مربوط به عوارض و مابقی مربوط به مالیات است.

وی با اشاره به اینکه در بودجه امسال پیش بینی شده بود تا درآمدهای مالیاتی استان یک هزار و ۲۶۰ میلیارد تومان باشد، افزود: این میزان در حالی اعلام شده است که مطالبات معوقه مالیاتی آذربایجان غربی با احتساب جریمه برابر با پنج هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بوده که تاکنون ۸۴ درصد از درآمده پیش بینی شده بودجه امسال محقق شده است.

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی با بیان اینکه افزایش وصولی مالیات استان در امسال بدون افزایش فشار به واحدهای تولیدی و صنایع محقق شده است، ادامه داد: درآمدهای مالیاتی استان از محل وصول معوقات تراکنش های بانکی، کارت های بازرگانی و فروش سکه بوده که برای اخذ این مطالبات همکاری قوه قضاییه و دستگاه های نظارتی استان نقش اساسی داشته است.

وی با اشاره به اینکه در گذشته دریافت معوقات مالی مربوط به کارت های بازرگانی امری سخت تلقی می شد، تصریح کرد: با عزم جدی مسؤولان برای مقابله با فرارهای مالیاتی رویکرد مطلوبی در ارتباط با وصول معوقات مالیاتی این کارت ها در حال حاضر وجود دارد و در این ارتباط در سطح استان دو هزار میلیارد تومان مالیات معوقه کارت های بازرگانی بدون احتساب جریمه در نیمه نخست امسال وصول شده است.

انتهای پیام/ ۶۱۰۲۳/ ن

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha